Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kursu’nda üniversiteye hazırlık sürecinde fiyatsız eğitim alan öğrencilere üniversite imtihanı öncesi motivasyon yemeği verdi.

“Eğitim varsa gelecek var” sloganıyla eğitime ve öğrencilere dayanak olmaya devam eden Belediye Lideri Topaloğlu, üniversiteye hazırlanan öğrencilerle motivasyon yemeğinde bir ortaya geldi.

Beldibi Mahallesi’nde bulunan Nirvana Mediterranean Excellence Otel’de verilen yemeğe, Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kursu Müdürü Suat Göv ve alanında uzmanlaşmış 11 öğretmen ile 300 öğrenci katıldı.

Otele gelen öğrencileri kapıda karşılayan Belediye Lideri Topaloğlu, daha sonra yemekte masaları tek tek dolaşarak öğrencilerle sohbet etti.

Yemek programının akabinde otelin konser alanına geçen öğrenciler ve öğretmenler, sanatçı Görkem Durmaz’ın konseriyle gönüllerince eğlendi.

Yaklaşık 1,5 saat süren konserde Lider Topaloğlu ve öğrenciler, sanatçı Görkem Durmaz’ın seslendirdiği müziklere eşlik etti. Konserde Lider Topaloğlu ile oynayan öğrenciler, hoş bir akşam yaşadı.

Başkan Topaloğlu, program sonrası yaptığı açıklamada, üniversite imtihanı öncesinde Ahmet Erkal Takviye Eğitim Kursu’nda fiyatsız eğitim alan öğrencileri motivasyon yemeğinde ağırladıklarını söyledi.

Çocukların toplumsal aktivitelere katıldığı vakit çok keyifli olduklarına işaret eden Topaloğlu, “Her vakit ders olmuyor. Bu çocukların eğlenmeye de gereksinimi var. Çocuklara biraz da vakit ayırmamız lazım. Gelecek bu çocuklarda. Biz de geleceğimize sahip çıkmak zorundayız. Kemer Belediyesi olarak onların her vakit yanındayız.” dedi.

Öğrencilerden Başkan’a teşekkür

Öğrencilerden Yusuf Çakır, düzenlediği motivasyon yemeği için Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğini söyledi. Öğrencilerden Zehra Önel de yemek programından ötürü çok keyifli olduğunu belirterek, öğrencilere verdiği takviyelerden ötürü Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğini lisana getirdi. Öğrencilerden Emre Can Selçuk da üniversiteye hazırlık sürecinde derslerin pek hoş geçtiğine değinerek, motivasyon yemeği için Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğini kaydetti. Öğrencilerden Pelin Tıraş ise öğrencilere verdiği tüm takviyelerden ötürü teşekkür ettiğini aktardı. Öğrencilerden Umay Aydın, kurs merkezinden çok mutlu olduğunu söz ederek, yemek programını düzenleyen Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğini anlattı. Öğrencilerden Lütfiye Can, motivasyon yemeğini veren Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğini belirterek, “Kendi içimizde güç süreçlerden geçiyoruz. Bu süreci başta Liderimiz Necati Topaloğlu olmak üzere kurs müdürümüz Suat Göv ve öğretmenlerimiz ile atlatıyoruz. En başından bu yana liderimiz gerek akademik gerekse toplumsal aktivite manasında bizi yalnız bırakmadı. Eğitime, geleceğe ve biz gençlere verdiği pahadan dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” dedi. Öğrencilerden Emirhan Obura da Lider Topaloğlu’nun kendilerine büyük katkıları olduğunu belirterek, motivasyon yemeğinden ötürü kendisine teşekkür ettiğini kaydetti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz