Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın, , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle yayınladığı bildiride “23 Nisan, milletimizin büyük ve kuvvetli çabalarla kazandığı egemenlik hakkının yeni jenerasyonlara bir bayram coşkusu içinde aşılanması yönü ile her daim farklı kıymettedir”dedi.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hasebiyle bir bildiri yayınladı. TBMM’nin açılışının 103. yıl dönümünün ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın her yıl olduğu üzere bu yıl da artan ve yükselen bir coşku ve heyecan içinde kutlandığını belirten Lider Büyükakın şöyle devam etti:

 

“Tüm dünyaya kardeşlik iletilerinin verilmesi, meselelerin kardeşçe çözülmesi gerektiğinin hatırlatılması, birlik ve beraberliğin vurgulanması bakımından “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” çok büyük değer taşımaktadır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için temennimiz; kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, misyon ve sorumluluklarına yürekten bağlı olarak yetişmeleridir. Biz de bu şiardan hareketle üzerimize düşen sorumlukları yerine getirme çabasındayız. Bu niyetle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyor, aydınlık geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızı muhabbetle kucaklıyorum”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz