Gerçekleştirilen ziyaretlerde; CHP Malkara İlçe Lideri Hülya Ertan, Belediye Lider Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Malkara İlçe Teşkilatı Üyeleri ve partililer yer aldı.

Mahalle ziyaretleri kapsamında gerçekleştirilen ziyaretlerde, birinci olarak Sağlamtaş Mahallesi’nde kurulan pazar yerinde vatandaşlarla bir ortaya geldiler. Pazar yerindeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden CHP Tekirdağ Milletvekili Sema Kırkoyun Kinet ve Malkara Belediye Lideri Ulaş Yurdakul, daha sonra Çınarlıdere, Emirali, Aksakal, Kavakçeşme, Alaybey ve Çavuşköy mahallelerini ziyaret ettiler. Ziyaretler sırasında 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Devir Milletvekilliği seçimleri hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

Ziyaretler sırasında CHP Tekirdağ Milletvekili Sema Kırkoyun Kinet, Malkara Belediye Lideri Ulaş Yurdakul ve beraberindekiler, bölgenin meselelerini dinleyerek tahlil teklifleri ve yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Mahalle ziyaretlerinin akabinde CHP Tekirdağ Milletvekili Sema Kırkoyun Kinet ve beraberindeki protokol üyeleri Malkara Atatürkçü Fikir Derneği Malkara Şubesi Lideri Lerzan Baykal ve İdare Şurası Üyelerini ziyaret ederek çalışmalarında muvaffakiyetler dilediler.

Yapılan ziyaretlerde vatandaşlar, CHP Tekirdağ Milletvekili Sema Kırkoyun Kinet, Malkara Belediye Lideri Ulaş Yurdakul ve beraberindeki protokol üyelerini ortalarında görmekten memnunluk duyduklarını söz edip, kendilerine yönelik gösterilen ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederek, seçimlerde muvaffakiyetler dilediler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz