Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, Ramazan Bayramı münasebetiyle düzenlenen merasimde çalışma arkadaşlarıyla bayramlaştı. Aktiflikte birlik ve dayanışma bildirileri veren Lider Sandal, tüm çalışanların maaşlarının, bayram ve 1 Mayıs ikramiyelerinin bayram öncesi hesaplarına yatırıldığını müjdeledi. Sandal, “Biz büyük bir aileyiz ve birlikte güçlüyüz. Bizim önceliğimiz her vakit alın teriyle hizmet üreten çalışanlarımızdır” dedi.

Belediyenin ana hizmet binası bahçesinde düzenlenen bayramlaşma merasimine; Lider Serdar Sandal, CHP İlçe Lideri Didem Gültekin, Demokrat Parti İlçe Lideri Mehmet Emin Erener, Saadet Partisi İlçe Lideri İzzet Kırlı, Gelecek Partisi İlçe Lideri Ersin Ketenci, Tümbelsen 2 No’lu Şube iş yeri temsilcisi Sevim Altındağ, Belediye İş Sendikası 4 No’lu Şube Lideri Ayhan Doğan, Disk Genel İş 6 No’lu Şube Lideri Paha Yıldız, meclis üyeleri, muhtarlar ve belediye çalışanları katıldı. Aktiflikte çalışanlar davul, zurna eşliğinde halaylar çekti.

HER VAKİT ÇALIŞANIMIZIN YANINDAYIZ

Törende konuşan Lider Serdar Sandal, “Bizi başka belediyelerden ayıran özelliğimiz tüm kuvvetli kurallarda birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmamız. Bunu pandemide ve zelzelede yaşadık. Tüm çalışanlarımızla ve bütün gücümüzle alanda birlik içindeydik. Bu çalışanlarla birlikte Bayraklı’ya hizmet etmek bana gurur veriyor, güç veriyor. Biz büyük bir aileyiz ve bu birliğimizi sürekli sürdüreceğiz. Ülke olarak sıkıntı günler yaşıyoruz lakin yaraları birlikte sarma uğraşındayız. İnanıyoruz ki; çok yakında memleketimize huzur gelecek, yine hoş günlere uyanacağız. Huzurlu ve memnun bir bayram geçirebilmeniz için tüm çalışanlarımızın maaşlarını bayram ikramiyelerini ve 1 Mayıs ikramiyelerini hesaplara yatırdık. Hoş günlerde harcayın! Kimseyi ayırt etmeden, ötekileştirmeden, birleşerek ve büyüyerek birliğimizi sürdüreceğiz. Emeğin ve alın terinin yanında olmaya devam edeceğiz. Ramazan Bayramımız kutlu olsun” dedi.

EMEK GAYRETİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

Birlik ve beraberlik iletileri veren sendika temsilcileri de emekçilerin haklarının korunması ve savunulmasında dayanışma içinde daima birlikte emek çabasını sürdüreceklerini belirterek tüm çalışanların Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz