Uzman Dr. Fulya Keçeci kimdir?
Dr. Rümeysa Keleş kimdir?

Fulya Keçeci kimdir? Fulya Keçeci nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Fulya Keçeci’nin kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Fulya Keçeci kimdir? Fulya Keçeci kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Uzman Doktor Fulya Keçeci’nin biyografisini haberimizde derledik…

Uzman Dr. Fulya Keçeci kimdir?

Bugün yeni bir açıklama yapan TTB, aynı gün içinde Mersin’de de genç bir kadın hekimin yaşamına son verdiğini duyurdu. Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası (HEKİMSEN) Şanlıurfa Şubesi’nin paylaşımına göre Toros Devlet Hastanesi’nde görevli Acil Uzmanı Dr. Fulya Keçeci hayatını kaybetti.

Üzgünüz ama öfkeliyiz de” ifadesine yer verilen TTB’den yapılan açıklamalarda, “Kaybettiğimiz meslektaşlarımızın ailelerine, yakınlarına ve sağlık camiasına başsağlığı ve sabır diliyoruz. Hekimlik mesleğinin ve sağlık ortamının ekonomik kriz, güvencesizlik, yoğun ve güvensiz çalışma koşulları, idare baskısı, sağlıkta şiddet gibi birçok nedenle kıskaca alınmasını kabul etmiyoruz. Hekimlik mesleğinin onuru, emeğimizin hakkı, çalışma koşullarımızın sağlığı için; yaşamak ve yaşatmak için mücadele çağrımızı yineliyoruz” ifadelerine yer verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz