Ramazan Bayramı öncesi işçisi ile bayramlaşan Menemen Belediye Lider Vekili Aydın Pehlivan, muştular de verdi. Bayram ikramiyelerinin hesaplarına yatırdıklarını tabir eden Pehlivan, “Üstün performanslarınızdan ötürü an itibariyle hesaplarınıza 5’er bin lira daha performans primi yatırdık. Daima birlikte yapacağımız projelerle Menemenimizi birincilerin kenti olacak” dedi.

Menemen Belediye Lider Vekili Aydın Pehlivan, son mesai günü Menemen Belediyesi çalışanlarıyla tek tek bayramlaştı. Belediye çalışanı de Lider Vekili Pehlivan’a verdiği çiçekle teşekkür etti.

Menemen Belediye Düğün Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma merasimine Menemen Belediye Lider Vekili Aydın Pehlivan, belediye lider yardımcıları, belediye ünite müdürleri ve belediye çalışanı katıldı.

‘SÖZLERİMİ TUTMANIN GURURUNU YAŞIYORUM’

Personel bayramlaşmasında çalışanlara yönelik bir konuşma yapan Lider Vekili Aydın Pehlivan; vazifeye geldikten sonra belediye işçilerine verdiği tüm kelamları tutmanın sevincini yaşadığını söz etti. Pehlivan, “Biliyorsunuz, vazifeye geldikten sonra; 4 ay geriden gelen maaşlarınızın tamamını ödeyeceğimi, içerde ödenmemiş tek kuruşunuzun kalmayacağını, birikmiş ikramiye alacaklarınızın tamamını ödeyeceğimi söylemiştim. Şükürler olsun ki bugün karşınızda tüm söylediklerini eksiksiz yerine getirmiş bir belediye lideri olarak konuşuyorum. Çok şükür başımız dik… Tüm bunları o günlerde belediyemizin ekonomik şartları felç olmuşken başardık. Tüm farklılıklarımızı bir kenara bırakarak güçlü bağları olan büyük bir aile olmayı başardık. Benim için hiçbir şey bundan daha değerli ve kıymetli değil. Ben her birinizi farklı ayrı çok seviyorum. Sizlerin de bana inandığınızı, güvendiğinizi, sevdiğinizi biliyorum. Benim en değerli karım gönlünüzdeki tahtım” dedi.

PERSONELİ TEBRİK ETTİ

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli yaşanan zelzelenin akabinde büyük ıstırap yaşadıklarını söz eden Pehlivan, “Ramazanın coşkusuna hazırlanırken asrın felaketine maruz kaldık. Büyük yıkım, büyük kayıplar ve ardında büyük acılar kaldı. İlçemize yaklaşık 8 bin zelzeleden ziyan görmüş vatandaşımız geldi. Onları ağırlıyoruz. Onlar bizim konuklarımız değil, desteğimize, anlayışımıza gereksinimi olan yeni komşularımız. Birinci günden itibaren Menemen hassaslığı ve Menemen dayanışmasının en hoş örneklerini daima birlikte sergiledik. Sergilemeye devam ediyoruz. Vazifeye gelir gelmez kurduğumuz Menemen Belediyesi Arama (MAKUR) grubumuz zelzele bölgesinde, siz değerli işçilerimiz de burada cansiperane emek harcadı. Hepinizi canı gönülden kutluyorum” diye konuştu.

PRİM MUŞTUSU ÇOŞKUYLA KARŞILANDI

Belediye çalışanına muştular de veren Pehlivan, şöyle devam etti: “Dün siz değerli işçilerimizin bayram ikramiyelerini hesaplarına yatırmıştık. Ramazan Ayı’nda göstermiş olduğunuz büyük özverili çalışmalar ve işinizi olan bağılılığınız nedeniyle sizlere çok lakin çok teşekkür ediyorum. Âlâ ki varsınız. Bu başarılarınızdan ötürü hesaplarınıza performans primi olarak 5’er bin lira daha an itibariyle yatırmış bulunmaktayız. Şunu belirtmek istiyorum arkadaşlar; Menemen Belediyemiz için karanlık günler geride kaldı. Sizler nitelikli hizmetlerinizle vatandaşlarımızın memnuniyetini için çok çalıştığınız sürece bizler de imkanlarımız ölçüsünde sizleri keyifli etmeye devam edeceğiz. Menemenimiz, daima birlikte yapacağımız mega projelerle Cumhuriyetimizin 100. yılında birincilerin kenti olacak. Allah’ın müsaadesiyle yaptığımız işler parmakla gösterilecek. Bu vesileyle sizlerin, sevdiklerinizin ve tüm İslam Alemi’nin Mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Hepinizi çok seviyorum. Allaha emanet olun.”

Menemen Belediyesi işçileri Lider Pehlivan’ın konuşmasını uzun mühlet alkış tutarak teşekkür etti. Lider Pehlivan, daha sonra çalışanı ile tek tek bayramlaştı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz