Recep Toptaş kimdir? Müezzinin dövdüğü Recep Toptaş kimdir?


Osman Burnaz kimdir? Sivrihisar Musalla Camii İmamı Osman Burnaz kimdir? Osman Burnaz birini mi dövdü? Osman Burnaz nereli? Osman Burnaz’ın mesleği nedir? Osman Burnaz nerede görevli? Osman Burnaz neden gündemde? Osman Burnaz hakkındaki iddialar neler? Osman Burnaz ve hakkındaki detaylar haberimizde… 

Osman Burnaz  Sivrihisar Musalla Camii İmamı olarak görev yapmakta. Osman Burnaz, İYİ Parti Sivrihisar İlçe Başkanı Recep Toptaş’a saldırdığı haberleri ile gündeme geldi. Peki olay nasıl gerçekleşti? 


Reza Zarrab kimdir?

İYİ Parti Sivrihisar İlçe Başkanı Recep Toptaş, saldırıyı şöyle anlattı:

“İlk önce siyasi bir tartışma… Namazdan çıktık. İlkokul müdürü yurtlarla ilgili onu sordu. ‘Başkanım çok güzel bir açıklaman var, izledim. Hakikaten güzel olmuş’ dedi. Ben de dedim ki ‘2-3 kere yazdım ama bir sonuç alamadım. İktidara gelirsek inşallah ben o yurtları kazandıracağım.’ Arkadan geliyormuş. ‘Siz kimsiniz diye bağırıyor.’ ‘Hocaefendi dikkat et ağzına, devlet memurusun’ dedim. Şikayet edersem görevden atılırsın, dedim. Evini yakarım, dedi bana. Öyle bir husumet oluştu. Aradan bir süre geçti, beni aradılar. Niye bakmıyorsunuz camiye diye. Olay günü hanımla oturuyorduk. Geldi ve ‘Şerefsiz sen nasıl benim hakkımda’ diye başladı küfretmeye. Ben de o orada müdahale etmek istedim. Hanım beni çekince ayağım sendeledi, düştüm. İçeri girdi, vurdu bana. Düşünce vurmaya başladı. Allah’tan komşu geldi. Öldüreceğim seni diye bağırıyor, tehdit ediyor.”

Eskişehir'de evinin bahçesinde böyle saldırıya uğradı!

Akşener: Gelsin bekliyorum. Arkadaşımıza eli kalkmış, gelsin bana kaldırsın. Hadi bakalım

“Devlet memuru gider varsa bir yanlışlık mahkemeye verir. Ondan sonra hukukun karşısında madem bu arkadaşımız bu kadar siyasi bir arkadaşımız, bugünkü şartlarda haklıysa haklı olmasa bile şeyini kazanır. Ama böyle bir vandallık hem de bir imama, herkese örnek olması gereken, dinimizin temsilcisi, dinimizi öğreten, iyi insan olma, hak yememe, kul hakkına girmeme konularını hepimize öğreten, öğretmesi gereken kişi gelip evinde bir insana saldırıda bulunuyorsa bu ülke baştan aşağıya gitmiş demektir. Gelsin bekliyorum. Arkadaşımıza eli kalkmış, gelsin bana kaldırsın. Hadi bakalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz