Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, belediye çalışanı ile iftarda buluştu. Yaklaşan Ramazan Bayramı’nı kutlayan Lider Böcek, “Bir olmak, birlikte olmak lazım. Allah bu birliğimizi beraberliğimizi bozmasın” dedi. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışanı, Antalya Kültür Merkezi Cam Piramit Kral Yolu’nda düzenlenen iftarda buluştu. İftara işçi ve ailelerinin yanı sıra; milletvekilleri, milletvekili adayları, ilçe belediye liderleri, siyasi partilerin vilayet ve ilçe liderleri, şehit ve gazi aileleri, oda liderleri, sivil toplum kuruluşlarının liderleri, meclis üyeleri, muhtarlar, Antalya Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve danışmanlar katıldı.

BİRLİK BERABERLİK VURGUSU

Tasavvuf konseri ile başlayan iftar programında konuşan Lider Muhittin Böcek, Ramazan Ayı’nın birlik, beraberlik ve dayanışma ayı olduğunu belirtti. Lider Böcek, Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen sarsıntılarda ve Şanlıurfa, Adıyaman’da yaşanan sel felaketinde ömrünü kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar diledi. 18 Nisan’ın kendisi için özel bir manası olduğunu söyleyen Lider Muhittin Böcek, “Bugün 18 Nisan 1999’da Konyaaltı Belediye Lideri olduğum gün. Doğup büyüdüğüm bu topraklara hizmet etme talihi verdikleri için sevgili Konyaaltılı hemşehrilerime, köylülerime teşekkür ediyorum. Bizi bağrına basan hemşehrilerimiz sayesinde belediye başkanlığında 25 yıl 5 yılda merkez ilçe başkanlığım var siyasette 30 yılı geride bıraktım. Bu süreçte halka hizmet Hak’ka hizmet olarak gördük. Antalya için çalışmaya devam edeceğiz. Antalya için çivi çakan herkesten Allah razı olsun. Allah bu birliğimizi beraberliğimizi bozmasın” diye konuştu. 

RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

Ramazan Bayramı’nı da kutlayan Lider Böcek, “Bayramın size, ülkemize tüm milletimize sıhhat, huzur, memnunluk ve muvaffakiyet getirmesini, afetlerin de yaşanmamasına vesile olmasını diliyorum” dedi.  

İftar Programı Lider Böcek’in konuşmasının akabinde Kur’an-ı Kerim tilaveti ve sema gösterisiyle devam etti. Lider Böcek daha sonra masaları gezerek iftara katılan işçi ve aileleriyle fotoğraf çektirdi. 
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz