Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Etkin Bank’ın fon idaresi alanında önder iştiraki Etkin Portföy’de bayrak değişimi gerçekleşti. Son olarak Etkin Bank Özel Bankacılık ve Yatırım Hizmetleri Kısım Lideri olarak vazife alan Yasin Atikler, artık Etkin Portföy Genel Müdürlüğü misyonunu üstlenecek.

Yerli ve yabancı müşterilerine yüksek verimli yatırım alternatifleri sunan Etkin Portföy’de üst seviye bir atama gerçekleşti. 19 seneyi aşkın müddettir bankacılık alanında engin tecrübeleri bulunan ve 2019’dan bu yana Faal Bank bünyesinde çalışan Yasin Atikler, Etkin Portföy’ün Genel Müdürü olarak atandı.

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Üniteler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra genç yaşta bankacılık kesimine atılan Yasin Atikler, mesleğinin ileriki yıllarında Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme İdaresi Yüksek Lisansı (Executive MBA) yaptı. 19 yılı aşan kesim deneyimiyle Etkin Bank Özel Bankacılık Birimi’nde çeşitli üst seviye misyonlar üstlenen Atikler, 1 Nisan 2023 prestijiyle Etkin Portföy grubuna Genel Müdür olarak liderlik ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz