Bayrampaşa Belediyesi, depremzedeler için seferber olan yardımsever gençleri ve vatandaşları iftar programında bir ortaya getirdi.

Programa konut sahipliği yapan Bayrampaşa Belediye Lideri Atila Aydıner, “Depremlerin açtığı yaraları sarmak ve acıları dindirmek için büyük fedakârlık gösteren 7’den 70’e tüm Bayrampaşalı hemşehrilerime başka farklı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli zelzelelerin akabinde başlattığı yardım seferberliğine katılan Bayrampaşalı gençleri ve vatandaşları iftar yemeğinde buluşturdu. Belediye Lideri Atila Aydıner’in konut sahipliğinde, Bayrampaşa Gençlik Meclisi’nin takviyesi ile Semih Erden Spor Salonu’nda düzenlenen iftar programına AK Parti Bayrampaşa İlçe Lideri Ersin Saçlı, Bayrampaşa Gençlik Meclisi üyeleri ve yüzlerce yardımsever vatandaş ve genç katıldı.

İftar programında konuşan Lider Atila Aydıner, “Biz, acıda ve tasada kenetlenen bir milletiz. Zelzelelerin açtığı yaraları sarmak ve acıları dindirmek için büyük fedakârlık gösteren 7’den 70’e tüm Bayrampaşalı hemşehrilerime başka ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Allah, hepsinden razı olsun. Rabbim, ülkemizi ve milletimizi tüm felaketlerden korusun” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz