Yasir Cakacık Kimdir


Yasir Cakacık Kimdir? Kâğıthane’de yaşanan korkunç olayda, 35 yaşındaki Yasir Cakacık adlı bir tekstil işçisi olayda yer alıyor. Eşinin kendisini terk etmesini geri döndürebilmek amacıyla evde bulunan dört çocuğuna işkence uyguladı. Anlaşmazlıklar nedeniyle ayrılan çiftin, kadının Gaziantep’teki ailesinin yanına gitmesiyle sonuçlanan bu olay büyük bir dehşet yaratmıştır.

Yasir Cakacık Kimdir
Yasir Cakacık Kimdir

Yasir Cakacık, eşinden intikam almak için insanlık dışı bir yöntem kullanmıştır. Dört çocuğunu, en büyüğünün 12 yaşında olduğu bir yaşta, evinin ortasında ip ile birbirine bağlamıştır. Ardından çocukları darp etmiş ve bu korkunç eylemi videoya kaydetmiştir. Cani baba, eşine hakaretler içeren bu videoyu yakınlarına göndererek dehşeti daha da artırmıştır.

Yasir Cakacık Kimdir

Yasir Cakacık Kimdir, İstanbul’da yaşanan dehşet verici olayın merkezinde yer alan bir şahıstır. 35 yaşında olan Yasir Cakacık, tekstil sektöründe çalışmaktadır. Kendisini terk eden eşini geri getirebilmek amacıyla 4 çocuğuna işkence uyguladığı video ile kamuoyunun dikkatini çekmiştir.

Yasir Cakacık’ın kim olduğu ve neden böyle bir eyleme başvurduğu konusunda daha fazla bilgi bulunmamaktadır. Ancak bu korkunç olay, toplumda büyük bir şok ve tepkiye neden olmuştur. İnsanlar, Yasir Cakacık’ın motivasyonunu ve bu tür şiddet eylemlerine başvurma sebebini merak etmektedir.

Cani babanın savunmasıyla ilgili detaylar şöyle:

Videoya yansıyan dehşet dolu anlar ve cani babanın eylemleri, suç duyurusunda bulunulması için savcılığa sunuldu.

Yasir Cakacık Tutuklandı mı

Yasir Cakacık gözaltına alındı ve “Cebir şiddet veya hile kullanarak hürriyetten yoksun kılma” suçlamasıyla tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

İstanbul Sulh Ceza Hakimliği’nde yapılan sorgusunda, şüpheli “Bunu eşimi geri getirmek amacıyla yaptım. Çocuklarıma zarar vermek istemedim” şeklinde bir savunma yaptı.

Adam tutuklanarak cezaevine gönderildi ve Metris Cezaevi’nde hapsedildi. Çocukların ise annelerine teslim edildiği öğrenildi. Bu olayın ardından toplumda büyük bir şok ve öfke yaşanmaktadır.

Mekanlar ve Yerler, Mekan Budur platformu aracılığıyla ele alınmaktadır. Bu site birçok konuda içerik üretmektedir; kullanıcılar aşağıdaki kategorilere göz atabilir veya doğrudan konumlanan içeriğimize erişebilir. Yorumlardaki sorular, makaleyi güncelleyen Gündem için belirtilebilir. Yasir Cakacık Kimdir Nedir? İle ilgili sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz