Türkiye’de Web3 ve blockchain alanında geleceğe istikamet vermek ismine kurulan Slash Ventures; GameFi, SocialFi, DeFi kesimlerinde uzmanlık, gelişmiş dijital irtibat ağı, takviye hizmetleri ve iş birlikleri sunarak alışılmışın dışına çıkıyor. 

 

Dijital dünyanın hiç olmadığı kadar süratli gelişimi, Web3 teknolojilerinin eşsiz potansiyellerinin ortaya çıkışı ve blockchain’in hayatımıza girişi ile dijital ilişki ağımız, oyun oynama biçimimiz dönüşüme uğradı. Slash Ventures, dijital dünyanın ve Web3’ün potansiyelinden yararlanan vizyoner teşebbüsleri güçlendirmeyi misyon edinirken; yeni jenerasyon teknolojinin ve Web3 öncülerinin büyümesini hızlandırmak ve bir yenilik ekosistemini beslemek için iş birliğinin gücüne inanarak, kapsamlı takviye hizmetleri de sunuyor. 

Slash Ventures tecrübeli yatırımcılar, dal ve teknoloji uzmanlarından oluşan tutkulu grubu ile en son yatırımları, dal içgörülerini ve web3 teknolojisi dünyasındaki heyecan verici gelişmeleri paylaşarak geleceği şekillendiriyor. Tıpkı vakitte Slash Ventures, dijital tecrübelerin sonlarını bir arada keşfettiği ve web3 dünyasının olasılıklarının kilidini açtığı seyahatini da sürdürüyor. 

Blockchain tabanlı projelere yatırım yapan Slash Ventures, Webrazzi XYZ’te tanıtılırken; fonun birinci yatırım yaptığı teşebbüs ise Earnify oldu. Slash Ventures Managing Partner’ı Ali Erhan Tamer, Web3 ve blockchain ekosistemindeki yeni fon hakkında; “Slash Ventures, Web3 teşebbüslerine yatırım yapmak isteyenlere sunduğumuz yeni jenerasyon Web3 teşebbüs sermayesi platformu… Bu dünyada yer almak isteyenlerin, projelerine merkeziyetsiz yatırım arayanların ve muvaffakiyet öyküleri yakalamak isteyenlerin peşindeyiz. Birçok kripto para borsasıyla da mutabakatımızın olması avantajıyla platformumuzda güçlerimizi birleştirerek, projeleri token ve NFT cihanı ile buluşturmayı amaçlıyoruz. 2023 yılı bitimine kadar 10 yatırım gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Şu an için gerçekleştirdiğimiz birinci yatırımımızı da Earnify oldu. Earnify ile müşterilerimizin Web3 dönüşümünü sağlayacağız. Birebir vakitte Slash Ventures ile bu ekosistemin içinde yer alan gençleri de çok önemsiyoruz. Bunun için de Web3 dünyasında bulunmak isteyen üniversiteli gençlerimiz için “Slashers Internship” programını kurduk. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz