web sitesinde haber muhabirisin bu içeriğe göre dikkat çekici başlık yazar mısın

Konya elektrik kesintisi listesi ve MEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapılıyor. Meram Elektrik Dağıtım Şirketi’nden (MEDAŞ) yapılan açıklamaya göre 26 Mart günü Konya’nın çeşitli ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Konya’da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Konya’da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Konya’da hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Konya’ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde…

KONYA ELEKTRİK KESİNTİSİ

Konya elektrik kesintileri için MEDAŞ elektrik arıza ve kesinti listesinin yayınlandığı KONYA ELEKTRİK KESİNTİSİ ‘ne tıklayıp, bulunduğunuz ilçe, mahalle ve sokağı seçerek bölgenizdeki elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

26 Mart 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek?

Konya Gündem Yaşam Güncel Haberler

0
6
Twitter

Konya’da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve mahalleler hakkında araştırmalar yapılıyor. Meram Elektrik Dağıtım Şirketi (MEDAŞ) tarafından yapılan açıklamaya göre, 26 Mart’ta Konya’nın çeşitli ilçelerinde elektrik kesintileri olacak. Hangi ilçelerde kesinti olacağı ve elektriğin ne zaman geleceği konusunda detaylar MEDAŞ’ın resmi web sitesinde yayınlanmış durumda. Siz de bulunduğunuz ilçe, mahalle ve sokağı seçerek kesintiler hakkında bilgi alabilirsiniz. Güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Konya’daki elektrik kesintileri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz