2022-2023 Voleybol Dönemi Altyapı Bayanlar Türkiye Birinciliği Tekirdağ Voleybol Ligi ve küme maçlarında çaba eden Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK), dört kategoride de namağlup şampiyon oldu.

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Genç Kızlar Voleybol Ekibi kümesinde oynadığı tüm maçları mağlubiyetsiz tamamlayarak şampiyonluğunu ilan ederken mayıs ayında Çanakkale – Bayramiç’te düzenlenecek olan küme maçlarına katılmaya hak kazandı.

ÇBSK Yıldız Kızlar Voleybol Kadrosu A ve B olmak üzere iki ekip hâlinde gayret ederken Yıldız Kızlar Voleybol A Grubu, Çorlu’da karşı karşıya geldiği Çanakkale Belediye Spor, İstanbul Bizimkent Spor, Lüleburgaz Akademi Basketbol Spor ve Edirne Avrupa Yıldızları kadrolarını set vermeden 3-0 mağlup ederek kümesi namağlup önder olarak tamamladı. ÇBSK, mayıs ayında yarı final maçı oynayacak.

Küçük Kızlar Voleybol Kadrosu da kümeye A ve B olmak üzere iki kadro ile katılırken ÇBSK Küçük Kızlar Voleybol A Kadrosu tüm maçlarını kazanarak Tekirdağ Vilayet Şampiyonu oldu ve haziran ayında İzmir’de düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazandı.

ÇBSK Midi Kız Voleybol Ekibi ise oynadığı tüm karşılaşmaları kazanarak evvel Tekirdağ Şampiyonu, akabinde Bölge Şampiyonu oldu. ÇBSK Midi Kız Voleybol Kadrosu, 25 Mayıs 2023 tarihinde İzmir’de gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonası finallerinde gayret edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz