Tulsa King Nereden İzlenir


Tulsa King Nereden İzlenir? Tulsa King, Paramount+’ta yayınlanıyor. Paramount+, ayda 9,99 dolar veya yılda 99 dolar ücret karşılığında abone olunabilen bir akış hizmetidir. Paramount+, diziler, filmler, sporlar ve daha fazlasını içeren geniş bir içeriğe sahiptir.

Tulsa King, Sylvester Stallone’nin başrolünde oynadığı bir suç draması dizisidir. Dizi, New York’ta mafya patronu olarak çalışan Dwight “The General” Manfredi’yi takip ediyor. Manfredi, mafyadan emekliye ayrıldıktan sonra Tulsa, Oklahoma’ya gönderilir. Manfredi, Tulsa’da yeni bir hayat kurmaya çalışırken, geçmişinin onu takip etmeye devam ettiğini fark eder.

Tulsa King, 13 Kasım 2022’de Paramount+’ta yayınlanmaya başladı. Dizi, 10 bölümden oluşacak ve her hafta bir bölüm yayınlanacak.

Tulsa King Nereden İzlenir

Tulsa King, Paramount+’ta yayınlanmaktadır. Paramount+, bir dizi film ve TV şovu sunan bir akış hizmetidir. Paramount+’ta, dizileri ve filmleri çevrimiçi olarak izleyebilir veya indirebilirsiniz. Paramount+’ta, Paramount Pictures, CBS, Nickelodeon, Comedy Central ve MTV gibi çeşitli kanallardan içerikler bulunmaktadır.

Tulsa King, bir İtalyan mafya babasının, Tulsa, Oklahoma’ya gönderilmesini ve orada yeni bir hayat kurmasını konu alan bir dizidir. Dizi, Sylvester Stallone’un başrolünde yer almaktadır. Tulsa King, 13 Kasım 2022’de Paramount+’ta yayınlanmaya başladı.

Tulsa King’i izlemek için, Paramount+’a abone olmanız gerekmektedir. Paramount+’a abone olmak için, Paramount+’ın web sitesini ziyaret edebilir veya Paramount+ uygulamasını indirebilirsiniz. Paramount+’a abone olmak, aylık 10.99 ABD doları veya yıllık 99.99 ABD doları tutarındadır.

Paramount+’a abone olduktan sonra, Tulsa King’i Paramount+’ın web sitesinde veya Paramount+ uygulamasında izleyebilirsiniz. Tulsa King’i, Paramount+’ın web sitesinde veya Paramount+ uygulamasında çevrimiçi olarak izleyebilir veya indirebilirsiniz.

Mekanlar ve Yerler, Mekan Budur platformu aracılığıyla ele alınmaktadır. Bu site birçok konuda içerik üretmektedir; kullanıcılar aşağıdaki kategorilere göz atabilir veya doğrudan konumlanan içeriğimize erişebilir. Yorumlardaki sorular, makaleyi güncelleyen Gündem için belirtilebilir. Tulsa King Nereden İzlenir İle ilgili sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz