Taner Tolga Tarlacı kimdir? Taner Tolga Tarlacı neden hapiste?


Taner Tolga Tarlacı? Taner Tolga Tarlacı nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor Taner Tolga Tarlacı’nın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Taner Tolga Tarlacı aratılıyor. Taner Tolga Tarlacı, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Taner Tolga Tarlacı’nın biyografisini haberimizde derledik…


Kadir Yıldız kimdir?

Taner Tolga Tarlacı kimdir?

Taner Tolga Tarlacı 2 Eylül 1984 yılında Almanya, Hamburg’da dünyaya geldi. Aslen Kayserili olan Taner Tolga Tarlacı, 8 yaşına kadar Almanya’da eğitim aldı.

Daha sonra ailesiyle beraber Mersin’e taşındı. 2005 yılında ise Kıbrıs’a yerleşen Taner Tolga Tarlacı, Girne Amerikan Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur.

Taner Tolga Tarlacı sürekli ünlü isimleri kafes dövüşüne davet etmesiyle tanınıyor. Can yaman ve Arda Turan gibi isimleri kafes dövüşüne davet eden Taner Tolga Tarlacı, 2011’de katıldığı Survivor ile tüm ilkece tanındı.

Acun Ilıcalı ile para konusu yüzünden davalık olan Taner Tolga Tarlacı, Acun Ilıcalı’nın kendisine 100 milyar kadar borcu olduğunu fakat ödemediğini söyleyerek tehdit etti. Acun Ilıcalı ise Taner Tolga Tarlacı’yı mahkemeye vermişti.

Survivor’dan sonra Acun Ilıcalı’ya hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında 13 yıl kesinleşmiş hapis cezasına karar verilen Taner, kaçak bir feribotla Kıbrıs’a kaçmıştı. Kıbrıs Limanı’na yaklaşınca suya atlayan ve 4 günde Kıbrıs’a yüzen Tarlacı, geçtiğimiz Haziran ayında kesici bir aletle gasp yapma suçlamasıyla ceza almış, tutuklandığını sosyal medya üzerinden paylaşmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz