Taner Şanlı Kimdir


Taner Şanlı Kimdir? Taner Şanlı, Türkiye’de merak edilen bir isimdir. Taner Şanlı’nın kim olduğu ve geçmişi hakkında detaylı bilgileri yazımızdan öğrenebilirsiniz. Bu nedenle, daha fazla bilgi için okumaya devam ediniz.

Taner Şanlı Kimdir Nerelidir
Taner Şanlı Kimdir Nerelidir

7 Ağustos saat 02.00 sularında İstanbul Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı’nda motosikletten ateş edilerek öldürülen kişi ihbarı düşmüştü. Ancak, öldürülen kişinin Taner Şanlı olduğu ve kendisinin ‘7 bela Taner’ olarak bilindiği ortaya çıktı. Taner Şanlı, birçok suçtan kaydı bulunan bir şahsiyettir ve özellikle polisi ilaçlı meyve suyu ile uyutup hastaneden kaçmasıyla gündeme gelmiştir.

Taner Şanlı’nın kim olduğu, nereli olduğu ve ölüp ölmediği hakkında detaylı bilgilere sahip değilim. Ancak, Taner Şanlı’nın geçmişte cezaevinden firar ettiği, çeşitli suçlara karıştığı ve saldırıya uğradığı bilinmektedir.

Taner Şanlı Kimdir
Taner Şanlı Kimdir

Taner Şanlı Kimdir

7 BELA TANER KİMDİR, NERELİDİR? Tarlabaşı Bulvarı’nda gerçekleşen silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybeden Taner Şanlı’nın geçmişi oldukça karmaşık ve suçlarla dolu bir hikayeye sahiptir. 2015 yılında cezaevinden firar ettiği bilinen Taner Şanlı, cezaevinde yatan bir düşmanının iki kardeşini ayaklarından vurmuş. Ardından Beyoğlu’nda kendisine çarpan bir kişiyi bıçaklayarak kaçmıştır. Bu olaylardan yaklaşık iki hafta sonra Tarlabaşı’nda bir saldırıya uğramış ve yaralanmıştır.

Yedi Bela Taner Kimdir
Yedi Bela Taner Kimdir

Yaralanan Taner Şanlı, yine 2015 yılında sahte bir kimlikle hastaneye yatmış. Kimliği tespit edilince eşi tarafından polisleri uyutmak için ilaçlı meyve suyu ikram etmiş ve kaçmıştır. Şanlı daha sonra eşiyle birlikte Bağcılar’da bir baskında yakalanmıştır.

Taner Şanlı
Taner Şanlı

7 bela Taner olarak bilinen Taner Şanlı, kabarık suç dosyasıyla tanınan bir kişiydi. Saldırı, Tarlabaşı Bulvarı’nda saat 02.00 sıralarında meydana gelmiştir. Yol kenarında bekleyen Taner Şanlı (36) ve Berat Demir’e motosikletle gelen kişiler tarafından silahla ateş açılmıştır. Saldırı sonrasında vücudunun çeşitli yerlerine kurşun isabet eden yaralılar, sağlık ekipleri tarafından olay yerinden hastaneye taşınmıştır. Polis ekipleri, ihbar üzerine olay yerine gelerek çevrede geniş güvenlik önlemleri almış ve inceleme başlatmıştır. Saldırı sırasında park halindeki bir otomobil de kurşunlara hedef olmuştur. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Taner Şanlı hayatını kaybederken, Berat Demir’in ise hayati tehlikesi bulunduğu belirlenmiştir. Polis, olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlatmıştır. Taner Şanlı’nın eşinin, Adli Tıp Kurumu önünde uzun süre sinir krizi geçirdiği bildirilmiştir.

Taner Şanlı Öldü mü
Taner Şanlı Öldü mü
Taner Şanlı Eşi
Taner Şanlı Eşi

Mekanlar ve Yerler, Mekan Budur platformu aracılığıyla ele alınmaktadır. Bu site birçok konuda içerik üretmektedir; kullanıcılar aşağıdaki kategorilere göz atabilir veya doğrudan konumlanan içeriğimize erişebilir. Yorumlardaki sorular, makaleyi güncelleyen Gündem için belirtilebilir. Taner Şanlı Kimdir Nedir? İle ilgili sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz