Ahmet Tarık Çiftçioğlu kimdir? - Elips Haber


Talip Ergen kimdir?  Talip Ergen nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor.  Talip Ergen’in kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Talip Ergen kimdir?  Talip Ergen kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor.  Talip Ergen’in biyografisini haberimizde derledik…Mahmut Turgut Özal kimdir?

Talip Ergen kimdir?

Gelen son dakika haberine göre, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), ‘beraat’ kararı veren mahkeme heyeti ile ilgili harekete geçti. HSK Birinci Dairesi, Mahkeme Başkanı Galip Mehmet Perk, üye Talip Ergen ve Talip Ergen hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi. Gelen son dakika haberine göre, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), gezi davasında İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi, tutuklu Osman Kavala’nın da aralarında bulunduğu 9 sanık hakkında ‘beraat’ kararı veren mahkeme heyeti ile ilgili harekete geçti. HSK Birinci Dairesi, Mahkeme Başkanı Galip Mehmet Perk, üye Talip Ergen ve Talip Ergen hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi.

Türkiye’de 2013 yılında meydana gelen ve sokakların savaş alanına çevrildiği Gezi olaylarının organizatörleri olduğu iddia edilen ve aralarında iş adamı Osman Kavala, gazeteci Can Dündar ile oyuncu Memet Ali Alabora’nın da bulunduğu 1’i tutuklu 7’si firari 16 sanığın davası görüldü. İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’nce görülen davada 16 sanık “Türkiye Cumhuriyeti Hükümet’ini ortadan kaldırmaya teşebbüs” suçundan yargılandığı davadan beraat etti. Mahkemece verilen karar sonrası flaş bir gelişme yaşandı. Sabah’ın haberine göre, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), ‘beraat’ kararı veren mahkeme heyeti ile ilgili harekete geçti. Alınan son dakika kararına göre HSK Birinci Dairesi, Mahkeme Başkanı Galip Mehmet Perk, üye Talip Ergen ve Talip Ergen hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi. Edinilen bilgiye göre, Kurul heyet ile ilgili müfettiş görevlendirecek. Müfettiş olayı araştıracak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz