Survivor All Star 2024: Acun Ilıcalı’dan Şok Açıklamalar! Kazanan Belli Oldu mu?

0
17
Twitter

Survivor All Star 2024, 1 Ocak’ta izleyicilerle buluştu ve heyecan dolu bir şekilde devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın yarışmacılara verdiği motive edici sözler ve fragmandaki dikkat çekici sahnelerle Turabi’nin performansı merak konusu oldu. Ancak, merak edilen soru hala cevapsız: 21 Mart Perşembe günü Mavi Takım mı yoksa Kırmızı Takım mı kazandı?

Acun Ilıcalı, yarışmanın başlangıcını yaptığı gün “SMS yok… Her koyun kendi bacağından asılacak. Kimleri suçlayamayacaksınız. İyiyseniz sonuna kadar gidebileceksiniz.” diyerek yarışmacılara cesaret verdi. Yayında konuşan Ilıcalı, Survivor’ın sportif bir şov olduğunu ve yarışmacıların performanslarını arttırmak için haftalık az bir öğün verildiğini belirtti. Survivor’ın maliyetine de değinen Ilıcalı, “Survivor’ın bir sezonu 82-83 milyon dolara mal oluyor.” dedi.

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın üstlendiği Survivor’da Mavi Takım şu isimlerle yarışıyor: Nefise Karatay, Seda Ocak, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Seda Aktuğlu, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Yiğit Poyraz, Yasin Obuz, Özgür Tetik, Yunus Emre, Ogeday Girişken.

Kırmızı Takım ise şu isimlerle mücadele ediyor: Pınar Saka, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Gizem Memiç, Aleyna Kalaycıoğlu, Berna Canbeldek, Doğukan Manço, Furkan Kızılay, Ersin Korkut, Sercan Yıldırım, Turabi, Bozok Gören, Nihat Altınkaya.

21 Mart Perşembe gününün kazananı henüz belli değil. Yarışmalar devam ederken heyecan sürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz