Sibel Turnagöl kimdir? - Elips Haber
Lezzetli tiramisu kurabiye tarifi

Sibel Turnagöl kimdir? Sibel Turnagöl nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Sibel Turnagöl’ün kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Sibel Turnagöl kimdir? Sibel Turnagöl kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Sibel Turnagöl’ün biyografisini haberimizde derledik…

Sibel Turnagöl, 28 Şubat 1968 yılında doğdu. 16 yaşında mankenlik yapmaya başlayan Turnagöl, 1986’da ”Hayat Köprüsü” ve ”Sen Şarkılarını Söyle” filmlerinde Kadir İnanır ile, ”Adem ile Havva” filminde ise Tarık Akan ile başrolleri paylaşarak oyunculuğa çok hızlı bir giriş yaptı.

1987 yılında Ahmet Özhan ile ”Gönülden Gönüle” ve ”Hafız Yusuf Efendi” filmlerinde rol alan Sibel Turnagöl, 2005 yılına dek birçok yapımda rol aldı.
 

1992 yılında Kerem Alışık ile bir evlenen Sibel Turnagöl,  evliliğinden Sadri adında bir oğlu oldu. 1997’de boşandı.

Sibel Turnagöl, 1999 yılında ”Can Bu” adlı bir müzik albümü çıkardı. Albümde Şehrazat, Kerem Ökten ve Serdar Ortaç şarkıları seslendirdi. İzzet Yıldızhan ile birlikte Gitme Turnam parçasında düet yaptı. Müzik Yorumcuları Birliği yönetim kurulunda görev alan Sibel Turnagöl, film yapımcılığı ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz