Sarıyer Yerel Seçim Anket Sonuçları Olay Yarattı! AK Parti mi, CHP mi Kazanacak?

0
18
Twitter

Türkiye’de yaklaşan yerel seçimler gündemde. 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan seçimlere hızla yaklaşılırken, siyasi çevrelerde büyük heyecan var. Seçim sonuçları merakla beklenirken, anket şirketleri de çalışmalarını hızlandırdı. ORC anket şirketinin sonuçları ise şaşırtıcı. Sarıyer yerel seçim anket sonuçları ortaya çıktı! Sarıyer’i AK Parti mi, CHP mi kazanacak? Halk ne diyor? Detaylar haberimizde…

Sarıyer’de yapılan 1200 kişilik bir çalışmada, AK Parti adayı Hüseyin Coşkun %31,5 ile ilk sırada yer aldı. CHP adayı Oktay Aksu ise %26,2 oy oranıyla ikinci sırada bulunuyor. Ankete göre CHP’den aday gösterilmeyen bağımsız aday Şükrü Genç’in oy oranı da dikkat çekici bir şekilde %19,6 olarak belirlendi. Bu sonuca göre, Sarıyer Belediyesi’nin yönetimi AK Parti’ye geçecek gibi görünüyor.

[Resim Görseli: Sarıyer yerel seçim anket sonuçları! Sarıyer’i AK Parti mi, CHP mi kazanacak? Halk ne dedi?](https://foto.haberler.com/haber/2024/03/21/sariyer-yerel-secim-anket-sonuclari-sariyer-i-ak-16966043_377_m.jpg)

Anahtar kelimeler: Sarıyer, Gündem, Politika, Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz