Şanlıurfa Yerel Seçim Sonuçları: Hangi Parti Önde?

0
4
Twitter

Şanlıurfa’da 31 Mart 2024 yerel seçim sonuçları için sandıkların kapanmasının ardından oy sayımı başladı. Şu anda tüm gözler Yüksek Seçim Kurulu’na çevrildi. Şanlıurfa’da hangi partinin önde olduğu merak edilirken, AK Parti adayının mı yoksa CHP adayının mı önde gittiği araştırılıyor. Seçimin anahtar isimleri olan AK Parti’den Zeynel Abidin Beyazgül, CHP’den Mustafa Koyuncu ve İYİ Parti’den Sinan Çelik yarıştı. Peki, Şanlıurfa’da hangi parti önde gidiyor? AK Parti mi, CHP mi kazanıyor?

2024 Yerel Seçimlerinde Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı için AK Parti’den Zeynel Abidin Beyazgül, CHP’den Mustafa Koyuncu ve İYİ Parti’den Sinan Çelik mücadele etti. Ayrıca, il ve ilçe belediye başkanı adaylarının yanı sıra il meclis üyeleri ve mahalle muhtarları da belirlendi.

Şanlıurfa’da yapılan yerel seçim sonuçlarını Haberler.com Yerel Seçim sayfasından takip edebilirsiniz. Ayrıca, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında AK Parti’nin adayı Zeynel Abidin Beyazgül, CHP’nin adayı Mustafa Koyuncu ve İYİ Parti’nin adayı Sinan Çelik arasında büyük bir rekabet yaşanıyor.

Şanlıurfa’da gerçekleşen 2024 yerel seçimlerinin sonuçları için detaylı verilere ve anlık güncellemelere Haberler.com Yerel Seçim sayfasından ulaşabilirsiniz. Şanlıurfa gündemi, politika, dünya ve diğer haberleri takip etmek için Şanlıurfa 2024 yerel seçim sonuçlarına göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz