Şahan Gökbakar kendisine hakaret eden kullanıcıyla tek şartla affetti

Ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, sosyal medya platformlarındaki paylaşımları ve açıklamaları ile sürekli gündemde kalmaktadır. Ancak bu sefer, kendisine yöneltilen hakarete sessiz kalmayarak adım attı.Buse Terim, Seçil Erzan’ın Eski Aşkının Sözleriyle Çıldırdı! Fatih Terim’in Adı Anılınca Neler Dedi?

Şikayet Yoluyla Adalet Arandı

Gökbakar, kendisine hakaret içeren tweetler atan bir sosyal medya kullanıcısından şikayetçi oldu ve meseleyi yargıya taşıdı. Olayın gelişimi, söz konusu kullanıcının Twitter üzerinden yaptığı bir duyuru ile kamuoyuna bildirildi.

Uzlaşma Sağlandı, Eğitime Katkı Sağlanacak

Şahan Gökbakar’ın şikayeti üzerine uzlaşma sağlanan kullanıcı, yaptığı açıklamada, “Sayın Şahan Gökbakar’a hakaret içeren tweet atmam sebebiyle devam eden yargılama sürecinde uzlaşma talebim; Darüşşafaka vakfında eğitim gören bir öğrencinin eğitim masraflarına destek olmam kaydıyla kabul edilmiştir.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Özür ve İyilik Mesajı

Hakaret içerikli tweet atan kullanıcı, özür dileme ve uzlaşma talebiyle ilgili olarak, “Başta Sayın Şahan Gökbakar’a hakaret ettiğim için bir kez daha kendisinden, ailesinden, yakınlarından ve sevenlerinden özür diler devamla Darüşşafaka cemiyetinde eğitim gören Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün ilkelerine bağlı, laik ve çağdaş tüm öğrencilere başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

Eğitime Katkıyla İyi Niyet Gösterisi

Gökbakar, kullanıcının paylaştığı bu mesajı kendi hesabından paylaşarak, “En azından eğitime katkın oldu. Kötülüğü iyiliğe çeviriyorum.” dedi. Bu paylaşım, kısa sürede sosyal medyada geniş bir yankı uyandırdı ve gündemi sarsan bir olay haline geldi.

Kaynak: HABER MERKEZİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz