Sadık Dedecan kimdir, neden öldü? Sosyal medya fenomeni Sadık Dedecan hayatını kaybetti

Sosyal medyada ‘ben yaptım’ sözleri ile tanınan aynı zamanda esnaf olan Sadık Dedecan’ın ölümü sevenlerini üzdü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Peki, Sadık Dedecan kimdir, neden öldü? Sosyal medya fenomeni Sadık Dedecan hayatını kaybetti

SADIK DEDECAN NEDEN ÖLDÜ?

Sosyal medya fenomeni Sadık Dedecan (35), Şanlıurfa’da yaşanan üzücü bir olay sonucunda hayatını kaybetti. Olay, Sarayönü Mahallesi’nde öğleden sonra gerçekleşti. Sadık Dedecan, popüler TikTok fenomeni olarak biliniyordu ve giyim mağazası işletiyordu. İddiaya göre, iş yerinde açıkta kalan bir elektrik kablosuna temas etti ve bu durum onun ağır bir şekilde yaralanmasına neden oldu.

Çevrede bulunan insanların hemen yardım çağırmasıyla birlikte sağlık ekipleri olay yerine ulaştı ve Sadık Dedecan’a ilk müdahaleyi gerçekleştirdi. Ardından, Balıklıgöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak tüm çabalara rağmen, acil serviste yapılan müdahalelere rağmen Sadık Dedecan hayatını kaybetti.

SADIK DEDECAN KİMDİR

SADIK DEDECAN KİMDİR?

TikTok’ta çekitği videolar ile ünlenen Sadık Dedecan 35 yaşındaydı.

Burdur'lu avukat doğum gününde toprağa verildi
Burdur’lu avukat doğum gününde toprağa verildi

Şanlıurfa doğumlu olan ve hayatına orada devam eden Sadık Dedecan ‘ben yaptım’ sözleri ile sosyal medyada üne kavuşmuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz