Rapçi Wolker kimdir? Umut Bolat kimdir?
Rapçi Canbay kimdir? Vahap Canbay kimdir?

Wolker kimdir? Wolker nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Wolker’in kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Wolker kimdir? Wolker kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Wolker’in biyografisini haberimizde derledik…

Wolker kimdir?

2000 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelen Wolker yani gerçek ismi ile Umut Bolat, Bağcılar İnönü İlköğretim Okulu’nda ilk ve ortaokul tahsilini tamamlamıştır. Ardından Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kültür Temel Lisesi’nde eğitim hayatını sürdürmüştür.

2011 senesinde amatör kayıtları ile müzik dünyasına giriş yapmış, 2018 yılında müziği profesyonel anlamda sürdürmeye devam etmiştir. Oğulcan Nihat ve Velet (Talip GÖREN) ile birlikte single çalışmaları da bulunan Wolker günümüzde ise Canbay (Vahap Canbay) ile birlikte sıkı bir ikili olmuşlardır.

Birlikte seslendirdikleri ve Youtube video sitesinde de yayınlanan şarkıları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Youtube video kanalında günümüz itibariyle 288 B civarında abone bulunmaktadır. Ayrıca wolker.itk resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 178bin civarındadır. Darılma, Kolpa, Yıldıztepe, Fersah, Biz Buluruz Yolumuzu ve Dünya isimli şarkılar Youtube video kanalında binlerce kez izlenme sayısına ulaşmıştır. Dünya adlı şarkı 30 Mn, Fersah isimli şarkı ise 87 Milyon civarında izlenme sayısına ulaşmıştır.

Günümüzde yaşantısını İstanbul, Bağcılar’da sürdürdüğü belirtilmektedir. İstanbul’da dünyaya gelmiş, baba tarafından aslen Tokat’lıdır, burcu ise ikizler’dir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz