Türkiye’nin önde gelen şirketleriyle işbirliği içerisinde olan Pivony Tüketici Zekası Analitiği Platformu’nun Kurucu Ortağı Rihab Rahali ve pahalı takım üyeleri Afra Yıldırım, Ece Sanan ve Begüm Küçük ile  9-12 Mayıs tarihleri ortasında Women in Tech Global Konferansı 2023’e katılmaya hazırlanıyor.

WomenTech Network’ün konut sahipliğinde düzenlenen bu yılki konferans, teknoloji liderliği ve inovasyonu, meslek gelişimi ve geleceğin birlikte nasıl şekillendirilebileceği mevzularını tartışmak üzere dünyanın her yerinden 100.000 bayanı bir ortaya getirecek.

Pivony grubu bu konferasta ilham verici konuşmalara ve ilgi cazibeli panellere katılacak, teknik atölye çalışmaları ve sanal yüz yüze ağ oturumları ile dalın kıymetli isimlerine erişebilecek.

Pivony’nin kurucu ortağı ve WomenTech Network Elçisi Rihab Rahali konferansa katılmaktan duyduğu memnunluğu şu sözlerle tabir etti: “Bu konferansa katılan grubumuzdaki mükemmel bayanlarla gurur duyuyorum! Müspet değişimi yönlendirmeyi ve çeşitlilik, kapsayıcılık ve aidiyet kültürlerini geliştirmeyi misyon edinen benzeri kanılara sahip bayanlarla irtibat kurmayı dört gözle bekliyoruz. Bu türlü şahane bir aktifliğin kesimi olduğumuz için grubumu tebrik ederim!” 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz