Oppenheimer Dublaj Ne Zaman Çıkacak


Oppenheimer Dublaj Ne Zaman Çıkacak? Oppenheimer, 21 Temmuz 2023’te gösterime girdi ve şimdilik sadece sinemalarda gösterime girecek. Filmin Türkçe dublajlı olarak ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Oppenheimer Türkçe Dublaj Neden Yok? Ancak filmin Universal Pictures tarafından dağıtıldığını ve Universal Pictures’ın filmlerini genellikle 45 gün sonra dublaj geldiğini biliyoruz. Türkçe dublajlı olarak yayınladığını göz önüne alırsak, Oppenheimer’ın Türkçe dublajlı olarak 15 Eylül 2023’te yayınlanması muhtemeldir.

Oppenheimer Dublaj Ne Zaman Çıkacak

Oppenheimer, Christopher Nolan’ın yönettiği ve Christopher Nolan, Charles Roven ve Emma Thomas’ın yapımcılığını üstlendiği bir biyografik drama filmidir. Film, atom bombasının geliştirilmesinde önemli bir rol oynayan Amerikalı fizikçi J. Robert Oppenheimer’ın hayatını anlatıyor. Filmde Oppenheimer’ı Cillian Murphy canlandırıyor.

Oppenheimer, eleştirmenler tarafından genel olarak olumlu karşılandı. Film, Nolan’ın yönetmenliği, Murphy’nin performansı ve görsel efektleri için övüldü. 2023 BAFTA Ödülleri’nde En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Erkek Oyuncu dahil olmak üzere 12 dalda aday gösterildi.

Oppenheimer, şimdilik sadece sinemalarda gösterime giriyor. Ancak filmin Türkçe dublajlı olarak yayınlanmasını beklemek istemiyorsanız, filmin İngilizce altyazılı olarak yayınlandığı birçok platformu kullanabilirsiniz. Bu platformlar arasında Netflix, Amazon Prime Video ve Blu-ray yer alıyor.

Oppenheimer Türkçe Dublaj Nasıl İzlenir

Oppenheimer’ı Türkçe dublajlı olarak izlemek için, filmin Türkçe dublajlı olarak yayınlanmasını bekleyebilir. Veya filmin İngilizce altyazılı olarak yayınlandığı bir platformu kullanabilirsiniz.

Mekanlar ve Yerler, Mekan Budur platformu aracılığıyla ele alınmaktadır. Bu site birçok konuda içerik üretmektedir; kullanıcılar aşağıdaki kategorilere göz atabilir veya doğrudan konumlanan içeriğimize erişebilir. Yorumlardaki sorular, makaleyi güncelleyen Gündem için belirtilebilir. Oppenheimer Dublaj Ne Zaman Çıkacak İle ilgili sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz