Oğuzkan Şatıroğlu kimdir? - Elips Haber


Oğuzkan Şatıroğlu kimdir? Oğuzkan Şatıroğlu nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Oğuzkan Şatıroğlu’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Oğuzkan Şatıroğlu kimdir? Oğuzkan Şatıroğlu kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Oğuzkan Şatıroğlu’nun biyografisini haberimizde derledik…

Oğuzkan Şatıroğlu kimdir?

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, üst yönetimde önemli bir atama gerçekleştirdi. Koçtaş Genel Müdürlüğüne 1 Ekim 2023 tarihi itibarıyla Koç Topluluğu şirketlerinden Düzey Pazarlama A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapan Oğuzkan Şatıroğlu getirildi.

Oğuzkan Şatıroğlu, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi’nde Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanında yüksek lisansını ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nde ise doktorasını tamamladı.Seyfullah Akyiğit kimdir?

Kariyerine 1996 yılında Beko Ticaret A.Ş.’de Satış Temsilcisi olarak başlayan Şatıroğlu, daha sonra Arçelik A.Ş.’de Pazarlama Bölümünde görev aldı. 2002-2008 ve 2008-2012 yıllarında sırasıyla Arçelik’in Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki ve Rusya’daki iştiraklerinin Genel Müdürlüğünü yaptı. 2012-2015 yılları arasında ise Avrupa’ya İhracattan Sorumlu Direktör olarak atandı. 2015-2018 yıllarında Beko Türkiye’nin ve 2018-2021 yıllarında ise Arçelik Türkiye’nin Satış Direktörlüğünü yaptı. 2021 yılında Düzey Pazarlama A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev alan Şatıroğlu, 1 Ekim 2023 tarihi itibariyle Koçtaş’ın Genel Müdürü oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz