Ödüllü yönetmenden örnek davranış

Daha önce “Kaçış 1950”, “Temel ile Dursun İstanbul’da”, “Parayı Bulduk” “Dedemin Gözyaşları ve “Filme Gel” gibi sİnema filmleri başta olmak üzere bir çok başarılı projelere imza atan ödüllü yönetmen İhsan Taş, Kalp krizini önlemek amacıyla çektiği kamu spotu ile yeniden gündemde.İSTANBUL (İGFA) – Başarılı yönetmen İhsan Taş’ın çektiği kamu spotunda Halil Ergün, Elif Kaya ve çocuk oyuncu Kumsal Vural ile birlikte tüm ekip, projede gönüllü olarak yer aldı.
Manisa Çıkrıkçı’da sıra üst yapıda

Bugüne kadar yer aldığı başarılı projelerle isminden sıkça söz ettiren yapımcı ve yönetmen İhsan Taş, yeni bir sinema projesinin cast çalışmalarını sürdürüyor.

Televizyonlarda yayınlandığı andan itibaren büyük beğeni toplayan Kamu spotu ile ilgili konuşan başarılı yapımcı ve yönetmen İhsan Taş “Bildiğiniz gibi, gerek Ülkemizde, gerekse de Dünyada, Kalp krizinden hayatını kaybedenin sayısı oldukça fazla, bu konuyla ilgili toplumu bilinçlendirmek ve bir nebzede olsa bunları insanlara duyurmak amacıyla yola çıktık. Bu ve bunun gibi topluma fayda saylayacak projelerde yer almak her şeyden önce insani görevimiz.” diye konuştu.

Kaynak: igf

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz