Dönemi liglerinde şampiyonlukla tamamlayan Nilüfer Belediyespor altyapı kadroları, düzenlenen merasimde kupa ve madalyalarına kavuştu.

Bursa’da alt liglerde dönemi dereceyle tamamlayan voleybol kadrolarının ödüllendirildiği Bursa İli Altyapılar Kupa ve Madalya Merasimi, Cengiz Göllü Voleybol  Salonu’nda yapıldı. Bursa Voleybol Vilayet Temsilciliği tarafından düzenlenen kız ve erkek kategorilerinde dereceye giren 24 kadro,  kupa ve madalyalarını aldı. Türkiye Voleybol Federasyonu Lideri Mehmet Akif Üstündağ, Bursa Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Rahmi Aksoy ile TVF İdare Konseyi Üyeleri ve kadro yönetimcilerinin de katıldığı merasime Nilüfer Belediyespor damga vurdu. 2022-2023 döneminde  genç, yıldız, küçük ve midi kadroları şampiyon olan Nilüfer Belediyespor başarısıyla alt liglerde rüzgar üzere esti. Genç, yıldız ve küçüklerde namağlup olarak dönemi tamamlayan Nilüferli atletler,  kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Lideri Mehmet Akif Üstündağ ve İdare Konseyi üyelerinin elinden aldı. 

Törende konuşan Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Lideri Mehmet Akif Üstündağ, Türk voleybolunun geldiği noktayı hatırlattı. Dünya çapında voleybola Türk kadrolarının damga vurduğunu söz eden Üstündağ, muvaffakiyetin devamında altyapıların çok değerli olduğuna işaret etti. Atletlerin aileleri ve kadro idarecilerine de teşekkür eden Üstündağ, Türk voleybolunun dünya çapındaki muvaffakiyetinin devam edeceğini söz etti.

Sezonu dereceyle kapatan gruplar Mayıs ayında İzmir’de yapılacak Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nda kupa için gayret edecek.  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz