Mustafa Artuç kimdir? - Elips Haber


Mustafa Artuç kimdir? Mustafa Artuç nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Mustafa Artuç’un kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Mustafa Artuç kimdir? Mustafa Artuç kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Mustafa Artuç’un biyografisini haberimizde derledik…

Mustafa Artuç kimdir?

Mustafa Artuç 1972 yılında Tokat Zile’de dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.  Türkiye ve Orta-doğu Amme İdaresi Enstitüsünde Adalet Yönetimi Uzmanlığı dalında “Kamu Görevlilerinin Yargılama Usulü” konulu tez çalışması ile yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 1997 yılından itibaren çeşitli illerde hakim olarak görev yapmıştır. Yazar, 2009 yılından itibaren Gençlik ve Spor Bakanlığı tahkim kurulu üyeliği görevini yürütmektedir.


Dilek İmamoğlu kimdir?

Ceza mahkemesi hukuku konularında dersler veriyor

Adalet Yönetimi, Spor Hukuku, Kamu Görevlileri ve Özel Soruşturma Usulleri, Çocuk Hukuku, Ceza Adalet Sistemi ve Çevre Hukuku konularında çalışmalı bulunan ARTUÇ, Türkiye Adalet Akademisinde ve Gazi Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulunda Ceza Adalet Sistemi, Hürriyete Karşı Suçlar, TCK Genel Hükümler, Şerefe Karşı Suçlar, Hüküm Kurma Esasları, Adalet Sisteminin Tanıtılması, Ceza Hukuku ve Ceza Muhakemesi Hukuku konularında dersler vermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz