Mükerrem Ünlüer kimdir? - Elips Haber


Mükerrem Ünlüer kimdir? Mükerrem Ünlüer nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Mükerrem Ünlüer’in kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Mükerrem Ünlüer kimdir? Mükerrem Ünlüer kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Mükerrem Ünlüer’in biyografisini haberimizde derledik…

Mükerrem Ünlüer kimdir?

1964 yılında Erzurum’da doğdu. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. 1989-1992 yılları arasında Erzurum kaymakam adaylığı, daha sonra sırasıyla Isparta Gelendost, Artvin Yusufeli, Elazığ Palu, Sakarya Ferizli Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı İdari ve Mali İşler Başkanlığı ve İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği görevlerini yürüttü.

Kamu Yönetimi Bölümünde lisansüstü eğitimini tamamlamıştır

Bir yıl süre ile İngiltere’de eğitim, 26 gün süreli olarak ta Japonya’da Afet yönetim Kursu ve İçişleri bakanlığının düzenlemiş olduğu çok sayıda Mülki İdare seminerlerine katılmış ve Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. Görev yaptığı süre içerisinde 9 adet takdirname 1 adet Teşekkür Belgesi almış ve 1 kez de maaş ödülü ile ödüllendirilmiştir. İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri görevindeyken 02.08.2013 tarihli Bakanlar Kurulu Kararı ile Bayburt Valiliği görevine atanan Mükerrem ÜNLÜER evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.


Aile destek ödemeleri yattı mı? Aile destek ödemeleri ne zaman yatacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameye göre 57 ilin valisi değişti. Mükerrem Ünlüer Kahramanmaraş Valiliği’ne atandı. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz