Müge Anlı'dan Dilan Polat'a Canlı Yayında Gönderme!

Günlerdir devam eden Dilan Polat ve Engin Polat soruşturmasının detayları herkesi şoke etmeye devam ediyor. Sosyal medyada ardı ardına yaşanan gelişmelerin ardından, ünlü gazeteci ve sunucu Müge Anlı’nın canlı yayındaki altın dolu göndermesi, programa damga vurdu.Türkan Şoray’dan açıklama ‘Kadınlar dünyayı değiştirir!’

Behsat Canpolat, Altınlar İçin Müge Anlı’ya Başvurdu

Hafta içi her gün gündüz kuşağında milyonlar tarafından izlenen program, ünlü gazeteci ve sunucu Müge Anlı’nın son olayıyla gündemde. Behsat Canpolat adlı bir vatandaş, caminin şadırvanında bulduğu altınların sahibini bulmak amacıyla programa başvuruda bulundu.

Müge Anlı, Dilan Polat’a Canlı Yayında Gönderme Yaptı!

Müge Anlı, olaya dikkat çekmek için boynuna taktığı altınlarla yayına çıktığını belirterek, daha önce altın tozlu kahve içmesiyle gündeme gelen Dilan Polat’a gönderme yaptı. Gösterişli altınlarla paylaşım yapan Anlı, kayıp altınların sahibini bulmaya çalışırken, “Aslında emanet şeyler takılmaz ama dikkat çeksin diye taktım. Çok da hoşuma gitti. ‘Anne ben de istiyorum böyle. Bana da yap. Gerçi en son bu altınlarını gösterenlerin sonu belli oldu yani. Ben dedim ama yapmayın dedim. Dinlemiyorsunuz ki beni! Benim dediğimi dinleyin! Ben bir şey söylüyorsam boşa söylemiyorum.” ifadeleriyle kara para aklama suçundan ceza evine giren Polat ailesine gönderme yaptı.

Kaynak: haber merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz