Milas Belediye Lideri Muhammet Tokat, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir ileti yayınladı. Tokat, bildirisinde şu sözlere yer verdi:

Rahmetin ve rahmetin müjdelendiği, manevi hislerin en üst düzeyde hissedildiği mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içinde bayrama ulaşmanın memnunluğunu yaşıyoruz. 

Her vakit müsamahadan taraf olan Milas Belediyemiz, Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızın yanında olurken, ünitelerimiz iftar yemekleri ve muhtaçlık sahiplerine yardım üzere hususlarda hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürdü.  

Yaşadığımız sarsıntı felaketi ve ülkemizin içinde bulunduğu durum nedeniyle geçirdiğimiz makus günlerin son bulmasını diliyor; bayramımızın, dünyamız, ülkemiz ve Milasımız için hayırlara, mutluluğa ve hiç tükenmeyen yaşama sevincine vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu his ve kanılarla tüm hemşehrilerimizin; dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, bizleri hürmet ve sevgiye yönlendiren, huzuru elde etmemizi sağlayan Ramazan Bayramı’nı kutluyor, birçok memnun, huzurlu ve sağlıklı bayramlar diliyorum.  
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz