Mike Tindall kimdir? - Elips Haber


Mike Tindall kimdir? Mike Tindall nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Mike Tindall’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Mike Tindall kimdir? Mike Tindall kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Mike Tindall’ın biyografisini haberimizde derledik…

Mike Tindall kimdir?

Michael James ‘Mike’ Tindall, Bath ve Gloucester için dış merkez pozisyonunda oynarken, 2000 ile 2011 yılları arasında İngiltere için 75 forma kazanan eski bir rugby oyuncusu. 2003 Dünya Kupası kazanan İngiliz kadrosunun bir üyesi, on bir Altı Ulus Şampiyonası’nda oynadı ve 2003 İngiltere Şampiyonasını kazandı.Şebnem Paker kimdir?

18 Ekim 1978’de Otley, West Yorkshire’da doğan Mike Tindall, bir bankacı ve sosyal hizmet görevlisinin oğludur. Ataları çizme ustaları, taş ustaları, dokumacılar ve demircilerdi. Babasının Rugby Union Futbol Kulübü’nün kaptanlığını yaptığı Wakefield’deki Kraliçe Elizabeth Gramer Okulu’na katıldı.

İngiltere’den Mike Tindall gol atarken hızlanıyor (Getty Images) Daha 18 yaşında olan Tindall Bath’a rugby oyuncusu olarak katıldı ve Bath için olduğu kadar İngiliz milli takımı için de düzenli olarak oynuyor. Bath’ta, Gloucester takımına katıldığı 2005 yılına kadar genellikle dış merkez pozisyonunda oynadı.

2011’de Tindall, Yeni Zelanda’da ilkel bir cüce fırlatma geleneğine katıldıktan sonra Rugby futbol birliği tarafından para cezasına çarptırıldı ve seçkin oyuncu kadrosundan çıkarıldı.

2012’de, İngiltere’ye karşı bir maçta takıma kaptanlık yaptığı Barbarlar’a katıldı. Bu arada Tindall, Kraliçe ve Prens Philip’in en büyük torunu ve Prenses Anne’nin tek kızı olan Zara Philips ile eski kocası Mark Philips ile evlendi. Hem Zara hem de Mike Tindall, örnek niteliğindeki atletik başarılarından dolayı İngiliz İmparatorluğunun En Mükemmel Düzeni (MBE) onuruna layık görüldü.

Kraliçe ile Zara ve Mike Tindall (Getty Images)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz