Melis Çatak kimdir? - Elips Haber


Melis Çatak kimdir? Melis Çatak nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Melis Çatak’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Melis Çatak kimdir? Melis Çatak kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Melis Çatak’ın biyografisini haberimizde derledik…

Melis Çatak kimdir?

3 Ağustos 1996 tarihinde dünyaya gelen Melis Çatak, kendini bir iş insanı olarak tarif ediyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Çatak, eğitim hayatına Boğaziçi Üniversitesi ve Stanford University’de de devam etmiştir.

2009 yılında Münevver Karabulut cinayetiyle gündeme bomba gibi düşen Garipoğlu Ailesi yine gündeme geldi. Kan donduran cinayetin faili Cem Garipoğlu’nun kardeşi Sakine Garipoğlu, Melis Çatak ve oyuncu Nilperi Şahinkaya’nın bulunduğu bir karede poz verince ortalık birbirine girdi.

Vatandaşlar, oyuncu Nilperi Şahinkaya’ya ‘Katil aile ile ne işin var? O ailenin kim olduğunu bilmiyor musun? Katilin kardeşi ile nasıl poz verirsin?’ diyerek tepki gösterdi. Nilperi Şahinkaya ise Sakine Garipoğlu ile herhangi bir arkadaşlıklarının bulunmadığı, arkadaşı Melis Çıtak ile Sakine Garipoplu’nun arkadaşlık ettiğini ve ortak arkadaşları Melis Çıtak aracılığı ile bir araya geldiğini açıkladı. Sakine Garipoğlu’nun kim olduğunu da bilmediğini söyleyen Şahinkaya, olaydan kendisini soyutladı. 


Pelin Akil kimdir?

Bu kez ise gözler Şahinkaya ile Garipoğlu’nu bir araya getiren yani Sakine Garipoğlu’nun arkadaşı olan Melis Çatak’a döndü. Melis Çatak henüz konu ile ilgili bir açıklama yapmadı. Melis Çatak’ın sevgilisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun oğlu Mehmet Selim İmamoğlu olduğu da kamuoyunda konuşuldu.

Melis Çatak, abisi Erdinç Çatak ile birlikte İstanbul Bebek’te Nebula isimli eğlence mekanını işletmektedir. Abisi, eğlence dünyasının yakından tanıdığı bir isim olup, kardeşiyle beraber iş dünyasında da adından söz ettirmektedir. Nebula, İstanbul’un gözde mekanlarından biri ve sosyal hayatın nabzının attığı bir merkez haline gelmiştir. Çeşitli etkinlikler ve organizasyonlarla dolu olan Nebula, gençlerin ve eğlence severlerin uğrak noktası olmayı sürdürüyor.

Melis Çatak, iş hayatında sadece eğlence mekanlarıyla sınırlı kalmamıştır. Aynı zamanda Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) bünyesinde proje yöneticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. TÜSİAD’ın etkin ve önemli projelerine liderlik ederek, iş dünyasında da önemli bir rol oynamaktadır. Kendisi, genç yaşına rağmen gösterdiği başarılarla iş dünyasının dikkatini üzerine çekmiştir.

Son dönemde Melis Çatak, iş hayatının yanı sıra özel hayatı ile de medyanın ilgisini çekmiştir. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun oğlu Mehmet Selim İmamoğlu ile ilişkisi medyada geniş yankı bulmuştur. Bu ilişki haberleri sosyal medyada da büyük yankı uyandırmış ve pek çok kişi tarafından tebrik mesajları gönderilmiştir. Melis Çatak ve Mehmet Selim İmamoğlu’nun birlikteliği, medya dünyasının en çok konuşulan konularından biri haline gelmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz