Mehmet Nida Garipoğlu kimdir? Cem Garipoğlu'nun babası kimdir? Tülay Garipoğlu kimdir? Cem Garipoğlu’nun annesi kimdir?

Mehmet Nida Garipoğlu kimdir?  Mehmet Nida Garipoğlu nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor.  Mehmet Nida Garipoğlu’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Mehmet Nida Garipoğlu kimdir?  Mehmet Nida Garipoğlu kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor.  Mehmet Nida Garipoğlu’nun biyografisini haberimizde derledik…

Münevver Karabulut cinayetinin katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun babası, burgaz rakı nın ortaklarından biridir.

29 Ekim 1991 doğumlu Cem Garipoğlu, ünlü iş insanı Hayyam Garipoğlu’nun yeğeni, Makbule Tülay Garipoğlu ve Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından el konulan Sümerbank’ın ortaklarından Mehmet Nida Garipoğlu’nun dört çocuğundan ikincisiydi.

TMSF’nin Sümerbank’a el koyması ve babasının 18 ay hapse girmesiyle Cem Garipoğlu’nun hayatı da değişti. Çocuklarının iyi bir eğitim almasını isteyen baba Mehmet Garipoğlu, hapse girdiği dönemde Cem Garipoğlu’nu yurtdışına gönderdi. 12 yaşında yurtdışına çıkan Cem Garipoğlu, Fransa’da yatılı bir okulda eğitim görmeye başladı. 17 Yaşına kadar İngilizce, Rusça, Çince ve İspanyolca öğrenmek için ülke değiştirdi ve sonra temelli olarak Türkiye’ye döndü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz