Mehmet Ali Özkan kimdir? - Elips Haber


Mehmet Ali Özkan kimdir? Mehmet Ali Özkan nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Mehmet Ali Özkan’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Mehmet Ali Özkan kimdir? Mehmet Ali Özkan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Mehmet Ali Özkan’ın biyografisini haberimizde derledik…

1973 yılında Ankara Güdül’de doğmuştur. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü mezunu olan Mehmet Ali ÖZKAN, 1999 yılında kaymakamlık sınavını kazanarak, Gümüşhane Kaymakam Adayı, Afyon- İhsaniye ve Denizli- Beyağaç’ta Kaymakam Vekili olarak görev yapmıştır. İçişleri Bakanlığı yurtdışı eğitim stajı çerçevesinde bir yıla yakın süreyle İngiltere’de kalmıştır. Daha sonra sırasıyla Afyon-Başmakçı, Van-Gürpınar ,Konya-Hadim, Düzce-Gölyaka, Artvin-Hopa ve  Bitlis -Tatvan İlçelerinde Kaymakamlık görevini yapmıştır. Ayrıca 07 Eylül 2017 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında  Bitlis İli Yolalan Belediye Başkan Vekilliği  görevinde bulunmuştur.

09.06.2020 tarih ve 2020/274 sayılı Cumhurbaşkanlığı  Kararnamesi ile Tunceli Valiliğine atanmıştır. Arzu ÖZKAN Hanımefendi ile  evli olup, iki kız çocuğu babasıdır. Mehmet Ali Özkan Yozgat’a vali oldu.


Lil Tay kimdir? Lil Tay neden öldü?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz