MasterChef’te kim elendi? 30 Temmuz MasterChef’de ne oldu?


MasterChef’te eleme potasına giren isimler merak ediliyor. Fenomen yarışma programı MasterChef All Star 16 Ağustos Çarşamba akşamı yayınlanan 59. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Yarışmanın önceki bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanmış ve günün sonunda iki isim eleme potasına gönderilmişti. 59. bölümde şefler yarışmacılardan Uzak Doğu yemeklerini yapmalarını istedi. Kırmızı ve mavi takımın kıyasıya mücadele ettiği dokunulmazlık oyununda heyecan dolu anlar yaşandı. Peki, 16 Ağustos Çarşamba MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? MasterChef All Star 59. bölümde neler oldu? MasterChef All Star eleme adayları kim oldu?

MasterChef’in 16 Ağustos Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım yarışmacıları kazanmış, mavi takım yarışmacılarından Sergen ve Esra olmuştu. Yarışmanın 59. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Şefler yarışmacılardan Uzak Doğu kültürüne ait olan Maki, Temaki, Uramaki ve Nigiri yemeklerini yapmalarını istedi. Günün sonunda yapılan değerlendirme sonucu dokunulmazlığı kazanan taraf Kırmızı Takım oldu!

Dokunulmazlığı kırmızı takımın kazanması sebebiyle mavi takım yarışmacılar arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Barbaros 2. bireysel dokunulmazlık oyununda da galip geldi.Ertem Şener kimdir?

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Barbaros eleme potasına Alican’ı gönderdi. Daha sonra gecenin ikinci eleme adayı için oylama yapıldı. Oylama sonucu sonrası gecenin 2. eleme adayı Sefa seçildi. Haftanın ilk eleme adayları ise önceki bölümde Sergen ile Esra olmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz