Ramazan Bayramı öncesi geleneği bozmayan Menderes Belediye Lider V. Erkan Özkan,  mesai arkadaşlarının Ramazan Bayramını kutladı. Her bayram öncesi olduğu üzere mesai arkadaşlarıyla tek tek bayramlaşan Özkan, önümüze çıkan mahzur ne olursa olsun biz bu türlü kenetlenerek, birlik olursak her şeyin üstesinden geliriz dedi.

Kenetlenerek, birlik olursak her şeyin üstesinden geliriz;
Menderes Belediyesi Lider V. Özkan birinci olarak Özdere Şantiye, Gümüldür şantiye, Paklık İşleri şantiye, Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesi, Fen İşleri şantiyesi, Konutta Sıhhat Ünitesi çalışanları ile bayramlaştı. Akabinde belediye binasında çalışanları ile bir ortaya gelerek tüm çalışanların tek tek bayramlarını kutladı.

Bayram günlerine kavuşmanın, büyük onur ve memnunluğunu yaşadıklarını söz eden Özkan, “Ramazan Bayramının vatandaşlarımıza, işçimize, İslam alemine ve Büyük Türk Milletine bolluk, rahmet, sıhhat, barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim” dedi.

Belediye çalışanı ile hoş hizmetlere imza attıklarını kaydeden Özkan, çalışanına hitaben yaptığı konuşmada “Menderesimize yapmış olduğumuz her hizmette sizlerin emeği var. Emekleriniz için sizlere teşekkür ediyorum. Hepimiz devletimiz, milletimiz ve ilçemiz için çalışıyoruz. İzmir’in marka ilçesi Menderes’e daima birlikte hizmet ediyoruz. İlçemizin Marka ilçe olmasında elbet ki gece gündüz çalışan, vatandaşlarımıza hizmet eden sizlerin alın teri var. Allah birliğimizi, dirliğimizi aramızdaki bu muhabbetti bozmasın. Biz daima daha iyiyi, daha hoşu nasıl yapabiliriz diye bir efor içindeyiz. Hepinize göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan ötürü tekrardan teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da, daha hoş çalışmalara yeniden daima birlikte imza atacağız. Ben her birinizin, ailelerinizin ve sevdiklerinizin farklı başka Ramazan Bayramını tebrik ediyor, birçok hoş bayramlar geçirmelerini diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz