Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, bu yıl İstanbul’da 26’ncısı düzenlenen Doğu Akdeniz Memleketler arası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Kemer tanıtımına verdikleri katkılardan ötürü Kemer Turizmci İş Adamları Derneği (KEMİAD) ve Kemer Turistik ve Otelciler İşletmeciler Birliği’ne (KETOB) teşekkür ziyaretinde bulundu.

26’ncısı düzenlenen Doğu Akdeniz Memleketler arası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda KEMAİD ve KETOB’un Kemer tanıtımına yaptıkları katkılar münasebetiyle teşekkür ziyareti gerçekleştiren Belediye Lideri Topaloğlu, KEMİAD Lideri İstek Sönmez ile KETOB Lideri Dinçer Sarıkaya’ya Kemer kolonyası ikram etti.

KEMİAD ve KETOB Liderleriyle bu yılki turizm dönemi hakkında da fikir alışverişinde bulunan Lider Topaloğlu, düzgün bir turizm dönemi geçireceklerine inandıklarını belirterek, tüm turizmcilere iyi dönemler dileklerinde bulundu.

Öte yandan Lider Topaloğlu, Ramazan Bayramı münasebetiyle KEMİAD Lideri Sönmez ve idare şurası üyeleriyle KETOB Lideri Sarıkaya ve idare şurası üyelerinin de Ramazan Bayramlarını kutladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz