Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Ramazan Bayramı öncesinde belediye işçisi ile bayramlaştı.

Kemer Belediyesi ana hizmet binası ile Arslanbucak Mahallesi’nde bulunan Kemer Belediyesi Hizmet Alanında belediye işçisi ile bir ortaya gelen Belediye Lideri Topaloğlu, Ramazan Bayramı öncesinde tüm çalışanın bayramını kutladı.

Bayramlaşma merasimine, Kemer Belediye Lider Yardımcıları Emin Gül ile Baki Yalın, Kemer Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Bilici, Recep Yılmaz, ünite müdürleri ve belediye işçisi katıldı.

Başkan Topaloğlu, bayramlaşma merasiminde yaptığı konuşmasında, EYT’li çalışanın çıkan kanunla emekli olanların paralarını Vilayetler Bankası’nın vereceğini lakin daha sonra veremeyeceklerini söylediklerini belirtti.

EYT’li belediye işçisinin sıkıntılarını en kısa müddette çözmek için meclis üyeleriyle çalıştıklarına değinen Lider Topaloğlu, “EYT’li arkadaşlarımızın paraları konusunda Vilayetler Bankası’nın verdiği kelamı tutmadığı için dert yaşıyoruz. En kısa müddette tahlile kavuşturacağız. Takımlı çalışanların ikramiyeleri hesaplarına yattı. Şirket işçilerinin ikramiyeleri ise şirket tarafından başka fatura kesilemediği için bir sonraki ay alacakları maaşların içine dahil edildi. Ayrıyeten 1 Mayıs Emekçi Bayramı ikramiyeleri de bir sonraki ay alacakları maaşların içine dahil edildi. Biz tüm işçimizin çalışmasından mutluyuz. Özverili çalışmalarından ötürü tüm işçime teşekkür ediyorum. Tüm çalışanımızın ve ailelerinin Ramazan Bayramı’nı kutlarım.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz