Lider Büyükakın, Türkiye Yüzme Federasyonu Kocaeli Vilayet Temsilciliği’nin düzenlediği tertiple hakemler ve kulüp liderleri ile kulüplerin yöneticileriyle bir ortaya geldi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın, Türkiye Yüzme Federasyonu Kocaeli Vilayet Temsilciliği’nin düzenlediği tertiple kulüp yöneticileri, antrenörler, hakemler ve ulusal atletler bir ortaya geldi. Türkiye Yüzme Federasyonu Kocaeli Vilayet Temsilcisi Talha Altuntaş mesken sahipliğinde gerçekleşen birliktelikte Kocaeli’nin spor kenti markasının gelişimine dönük değerlendirmelerde yapıldı.  

 

“AKADEMİK AKLI BU ALANLARDA ÇOK ÂLÂ KULLANMALIYIZ”

“Kocaeli’nin sporun başşehri olması yolunda çalışıyoruz” diyen Lider Büyükakın, “Bu noktada ne gerekiyorsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bunun için gerek tesisleşme gerekse altyapıların gelişmesi noktasında çalışmalarımız ve takviyelerimiz devam ediyor. Elbette daima birlikte amatör spora dayanak vermenin çabası içindeyiz. Gerçek bir dizaynla mevcut potansiyeli daha da üst çıkartabiliriz. Disiplinli bir çalışmayla birlikte bilimi ve akademik aklı bu alanlarda çok yeterli kullanmalıyız” sözlerini sarf etti.

 

“TÜM DİNAMİKLERE BÜYÜK MİSYON DÜŞÜYOR”

Su sporları noktasında Kocaeli’nin daha ileriye gidebileceğine dönük kelamların söz edildiği buluşmada, “Kocaeli, iki denize ve Sapanca Gölü’ne sahip olma avantajına sahip bir şehir” vurgusu yapan Lider Büyükakın, “Şehir olarak sporda yakaladığımız başarıyı daha da üstleri taşımak için daima birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin de takviyesiyle spor kenti markasını Kocaeli’de oluşturacağız. Sizlerin dayanağı olmazsa bizim tek başımıza yaptıklarımızın bir manası olmaz. Kocaeli’deki sportif başarıyı elde etmek için tüm dinamiklere büyük misyon düşüyor” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz