Antalya Büyükşehir Belediyesi, Genç Antalya Gönüllülerinin de iştirakiyle ‘Kitap Okuma Haftası’ aktifliği düzenledi. Lider Muhittin Böcek tarafından da kitapsever gençlere 1 yıl fiyatsız Antalyaspor Dijital Kütüphane üyeliği ikram edildi. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından Doğan Hızlan Kütüphanesi’nde ‘Kitap Okuma Haftası’ aktifliği düzenlendi. Doğan Hızlan Kütüphanesi’nde gerçekleşen aktifliğe Genç Antalya Gönüllüleri, Zelzele Yardım Gönüllüleri ve kitapseverler katıldı. Büyük küçük kitapseverler, birlikte kitap okumanın keyfini çıkardı. Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek tarafından hem Antalyaspor’a dayanak hem de aktifliğe katılan kitapseverlere armağan olması için 1 yıllık fiyatsız Antalyaspor Dijital Kütüphane üyeliği ikram edildi. Yetişkin ve çocuk üyeler 1 yıl boyunca AS Dijital Kütüphane uygulamasından fiyatsız olarak doya doya kitap okuyabilecek. 

KİTAPLARA BİR TIKLA ERİŞEBİLECEĞİZ 

Kitap okuma aktifliğine katılan Genç Antalya Gönüllüsü ve Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Sezer Göktaş,  “Kitap insanların hayatındaki yol arkadaşıdır. Birçok şeyi onlardan öğrenir ve onlarla paylaşırız. Kitap fiyatlarının çok değerli bir periyotta Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’in fiyatsız dijital kütüphane ikramı bizler için çok kıymetli. Bir tık uzaklıkta istediğimiz kitaplara erişebileceğiz. Çok teşekkür ederim” diye konuştu.  

Lise öğrencisi Ceyda Yavuz da, “Bugün toplanarak kitap okuma aktifliği gerçekleştirdik. Arkadaşlarımla birlikte kitap okumak vakit geçirmek çok keyifli oldu. Fiyatsız dijital kütüphane ikramı de aldık. İstediğim kitapları bir yıl boyunca fiyatsız olarak okuyabileceğim. Muhittin Böcek Lidere çok teşekkür ederim” diye konuştu.  
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz