Kuruluş Osman 155. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Güncel Gelişmeler için Takipte Kalın!

0
5
Twitter

Kuruluş Osman dizisinin takipçileri yeni bölümü heyecanla beklerken Kuruluş Osman 155. Bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Peki, Kuruluş Osman 155. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 3 Nisan’da Kuruluş Osman’ın yeni bölümünü izlemek için bir link var mı?

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Geldiğinde bir beylik değil, büyük bir imparatorluk bulacaksınız…”

Osman Bey, bütün ahalisini toplamıştır. Gündüz Bey’i kurtarmaya karar verirler. Osman Bey, İmren Tegin’i alt etmek ve Gündüz Bey’i kurtarmak için nasıl bir hamle yapacak? Bir yanda İmren Tegin’le mücadele ederken diğer yanda Uç Pazar’ı kurtarmak için harekete geçer. Uç Pazar’a Germiyan sancağını yeniden astırır. Bu zafer, Germiyan ve Kayı arasındaki ilişkileri nasıl etkileyecek?

Osman Bey, Alaeddin Bey’e bir fedakarlık yapmasını söyler. Ağabeyi Orhan, beyliklerinin geleceği için gerekli fedakarlığı yapmıştır. Şimdi sıra Alaeddin’dedir. Holofira, neden son vedadan sonra tekrar obaya gelmiştir? Orhan, Holofira’nın gelişinden haberdar olacak mı? İmren Tegin, Osman Bey’i yok etme planı yaparken Osman Bey Atranos Kalesi’ni fethetmek için hamlesini yapar. İmren Tegin’i ele geçiren Osman Bey onu öldürecek mi?

KURULUŞ OSMAN 155. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuruluş Osman 155. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Güncel gelişmeler için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Osman Demir

Kuruluş Osman Televizyon Gündem Magazin Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz