Kürşat Ayvatoğlu kimdir? - Elips Haber


Kürşat Ayvatoğlu kimdir? Kürşat Ayvatoğlu nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Kürşat Ayvatoğlu’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Kürşat Ayvatoğlu kimdir? Kürşat Ayvatoğlu kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Kürşat Ayvatoğlu’nun biyografisini haberimizde derledik…

Kürşat Ayvatoğlu kimdir?

1993 yılında Kastamonu doğumlu olan Kürşat Ayvatoğlu, ilk ve ortaokulu ailesinin bulunduğu mahallede okudu.

Liseyi Kastamonu MardinLife Endüstri Meslek Lisesinde okuyan Kürşat Ayvatoğlu daha sonra üniversiteyi İzmir’de okudu.

Kastamonu Kültür ve Sosyal işler müdüru olarak da çalışan Kürşat Ayvatoğlu’nun babası İrfan Ayvatoğlu da Kastamonu Köy Hizmetlerinden emekli oldu.

İşçi bir babanın oğlu olarak lüks hayat içinde sefa süren ve iki tane lüks jip sahibi olan Kürşat Ayvatoğlu’nun nasıl bu paraları kazandığı da merak konusu oldu.

Ayvatoğlu, ifadesinde görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından parti görevlerinden istifa ettiğini söyledi. Bu işten ayda 3 bin lira kazandığını ifadesinde anlatan Ayvatoğlu, internet üzerinden otomobil alım satım işinden ise 30 bin TL gelir elde ettiğini söyledi.Fatih Dokgöz kimdir?

Ayvatoğlu’nun uyuşturucu görüntülerine ilişkin söyledikleri ise sosyal medyanın gündemine damga vurdu. Söz konusu görüntüde uyuşturucu kullanmadığını öne süren Ayvatoğlu, “Bu madde pudra şekeridir. Biz bazen arkadaş ortamında yabancı müzik dinlerken şaka, taklit amaçlı sanki uyuşturucu madde kullanıyormuşuz gibi yaparak eğleniyorduk. Bazen burundan sanki kokain çeker gibi bazen de esrarlı sigara içer gibi yapmış olduğumuz şakalar vardır. Ancak bugüne kadar yapmış olduğum bu şekildeki şakaları kesinlikle videoya çekmedik. Zaten bu görüntünün de benim haberim olmadan çekildiği aşikârdır. Kesinlikle hayatım boyunca kokain maddesi kullanmadım” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz