Künye

OKUTAN HABER

OKUTAN MEDYA VE REKLAMCILIK LTD.

İMTİYAZ SAHİBİ

H. SEDAT OKUTAN

bilgi@okutanhaber.com

...............................................

HABER MERKEZİ

SEDAT OKUTAN

GAMZE OKUTAN

FATMA KAPLAN

CENGİZ PARLAKLAR

Haber Merkezi E-Posta: 

bilgi@okutanhaber.com

................................................

YÖNETİM ADRESİ:

Üçevler Mahallesi Papatya Sokak

Otomasyon Plaza D.39 Nilüfer Bursa

TEL:

+90 224 538 59 58

GSM :

+90 533 202 33 60

YAZILIM

TE Bilişim 

SUNUCU

NETİYİ

Haber - içeriklerle ilgili şikayet ve tüm işlemler için lütfen öncelikle bilgi@okutanhaber.com mail adresine yazılı mail atınız.
Sitede yayınlanan tüm yazarların yazdığı makalelerinin sorumlulukları yazarların kendilerine aittir.

© Copyrigth 2017 okutanhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları okutanhaber.comt'a aittir. sitede yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar okutanhaber.com’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.okutanhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. okutanhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


Privacy Policy


We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the okutanhaber.com However, sometimes the okutanhaber.com uses third parties to process your information. okutanhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the okutanhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the okutanhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the okutanhaber.com and its services. When you use okutanhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more