Kızıl Goncalar Heyecan Dolu 13. Bölüm! Final Mi Yapacak?

0
7
Twitter

Kızıl Goncalar‘ın 13. bölümünü canlı izleyin! Kızıl Goncalar, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 9 Ocak 2023 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosu Gülizar Irmak tarafından kaleme alınan dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Peki, Kızıl Goncalar final yapacak mı, bitiyor mu?

KIZIL GONCALAR KONUSU NEDİR?

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ile mutaassıp bir tarikat içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alır. İnanç ve fikir ayrılıklarına rağmen, “evlat” söz konusu olduğunda anneliğin ve babalığın birleştirici gücüne dikkat çeker.

Kızıl Goncalar YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Naim, Meryem’i Levent’le yakalayarak onu zina ile suçlar. Meryem suçlamayı reddetse de Naim’in zulmüne engel olamaz. Levent, Meryem’i kurtarmak için çabalar fakat tarikat Sadi Hüdayi’nin yardımıyla isteksizdir. Ayrıca Meryem, tarikattan korktuğu için boşanmaya yanaşmaz.

Meryem’in Zeynep’in matematik öğrettiğini öğrenmesiyle Cüneyd’le yüzleşmek üzere olması, Cüneyd’in Levent’ten gizledikleriyle ilgili şok olmasına neden olur. Zeynep, Meryem’e yardım etmek için Cüneyd’den destek ister ve babasının ilişkisini ortaya çıkarır.

Meryem ve Beste arasındaki ilişki kötüye giderken, Levent, Suavi’nin ötanazi kararına karşı çıkarken Cüneyd’le konuşulan “rabıta” fikrine yakınlaşır.

Meryem’in yaşadıklarını gizlemeye çalışması sonucunda Zeynep tarafından yakalanması, Meryem’in Levent’ten yardım istemesine ve Naim’in kabuslarına karşı koymasına neden olur. Suavi’nin ölümü yaklaşırken, Meryem’in kurtuluşu için umut ışığı belirmemektedir.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Levent, babasının ötanazi kararı aldığını ve yurtdışına gideceğini öğrenir. Suavi’nin yeni bir plana ihtiyaç duymasıyla birlikte Levent’in imzasına gereksinim duyar. Sadi, Affan’la nişanlanırken Hasna ve Müyesser, Zeynep için tuzak kurar. Cüneyd, Zeynep’in gizemli davranışlarından şüphelenirken Naim’in aklına şüphe düşer.

OYUNCULAR:

Özcan Deniz ve Özgü Namal’ın başrollerini paylaştığı Kızıl Goncalar, Levent ve Meryem’in kesişen kaderlerini anlatırken, aile bağlarının gücüne vurgu yapar. Güçlü oyuncu kadrosu içinde Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol ve diğer yetenekli oyuncular bulunmaktadır.

KIZIL GONCALAR BİTİYOR MU?

Kızıl Goncalar’ın final yapacağı yönündeki iddiaların doğru olmadığı açıklandı.

Osman Demir

Kızıl Goncalar TV 3.Sayfa Gündem Magazin Yaşam Kültür Sanat Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz