Bellek eserleri ve teknoloji tahlillerinde dünya önderi olan Kingston Technology Company, Inc. bugüne dek sektöre 100 milyonun üzerinde hız aşırtmaya uygun bellek modülü sevk ettiğini duyurdu. Kingston, 2002 yılında Kingston HyperX ismi altında yüksek performanslı bellek modülleri serisiyle bu pazara girmişti. Takip eden 19 yıl boyunca Kingston, 2021 yılında etraf üniteleri iş kolunu HP’ye satana kadar HyperX’i sistem tutkunları ve oyun meraklıları ortasında tanınan bir isim haline getirdi. 

HyperX bellek eserlerinin bu inanılmaz muvaffakiyetini devam ettiren Kingston, yüksek performanslı bileşen serisini Kingston FURY olarak tekrar markalaştırdı ve performans tutkunlarına hitap eden yeni jenerasyon eserler ortaya koymak için gereken kaynaklara ve bilgi birikimine yatırım yaptı. Bugün ardında çok sayıda hız aşırtma rekorunu ve mükafatı barındıran mühendislik odaklı bu tecrübe, öncü, yüksek performanslı ve oyun odaklı tahlillerin hakim olduğu yeni çağda da devam ediyor.

Kingston, kuruluşundan bu yana test konusundaki inovasyonları ve eserlerinin güvenilirliğiyle sanayi önderi olmaktan gurur duyuyor. Kingston, 2005 yılında çeşidinin birinci örneği olan tescilli dinamik zorlanma test aygıtının ABD’de patentini aldı. Şirket bu sayede dünyanın en büyük data merkezlerinde kullanılan sunucu bellek modüllerinde en üst seviyede güvenilirlik sağlamış oldu. Bu yılın başlarında Kingston, içerik oluşturucuların, mühendislerin ve data bilimcilerin kullandıkları en yeni uygulamaların ihtiyaçlarını karşılamak için sürat aşırtılabilir sunucu sınıfı DDR5 bellek modülü Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM ile portföyünü genişletti. Ödüllü Kingston FURY Beast DDR5 ve Renegade DDR5 bellek modülleri serisi, kullanıcıların kendi stillerine uygun rengi tercih edebilmeleri için beyaz ısı dağıtıcı seçeneklerine de sahip.

Kingston DRAM İşletme Müdürü Kristy Ernt şunları söyledi: “Kingston olarak kendimizi tüketicilere eşsiz tarz ve performans sunan eserler tasarlamaya ve üretmeye adadık. Geride bıraktığımız bu dev kilometre taşı Kingston’ın pazar liderliğini tescillemenin yanı sıra, müşterilerimize en üst kalite eserler sunabildiğimizin ve her tipten kullanıcıya hitap edebildiğimizin bir delili niteliğinde. Bu muvaffakiyete ulaşmak elbette başarılı bir takım çalışmasına gereksinim duyuyor. Bu başarımızı iş ortaklarımızla, satıcılarımızla ve müşterilerimizle paylaşıyor, her birine tek tek teşekkür ediyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz