Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Kartepe Belediyesi hazırlıkları tamamladı. Belediye bünyesindeki ünitelerin koordine içerisinde bulunacağı işçinin çalışma programı da titizlikle belirlendi.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı takımlar ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmaları arife gününe kadar tamamlayacak. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı gruplar de park ve oyun alanlarındaki paklık, aydınlatma, bakım ve tamir işlerini yaparak alanları bayrama hazır hale getirdi.

CAMİLER VE YOLLAR TERTEMİZ

Temizlik İşleri Müdürlüğü takımları ilçedeki cadde ve sokaklarda yol yıkama ve süpürme süreçleri yanında bayram namazı öncesi tüm mescitlerde de paklık çalışmalarını bayram sabahına kadar tamamlayacak. Ayrıyeten vatandaşların mezar ziyaretlerini meselesiz gerçekleştirmeleri için paklık çalışmaları titizlikle yürütülüyor.

24 SAAT KESİNTİSİZ HİZMET

Zabıta Müdürlüğü ise öbür ünitelerle koordineli biçimde bayram müddetince vatandaşların her türlü şikayetlerine karşılık vermek üzere 24 saat kesintisiz hizmet verecek. Kartepeli hemşehrilerimiz, rastgele bir olumsuz durum karşında 0 262 316 68 60 nolu telefonu arayabilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz